Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nieudany manewr wyprzedzania. Kierujący volkswagenem był pijany i nie posiadał uprawnień

W miniony piątek w nocy doszło do groźnego wypadku w miejscowości Kołacze. Kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości podczas wyprzedzania innego auta. Kierowcą okazał się nietrzeźwy 27-latek, który podróżował z 25-letnią pasażerką.

W piątkową noc, po godzinie 23.00 w miejscowości Kołacze w powiecie włodawskim, na drodze krajowej nr 82, doszło do zdarzenia drogowego, w którym brał udział samochód marki Volkswagen.

– Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali włodawscy policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 27–letni mężczyzna z Włodawy kierując autem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego, zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Stało się to podczas wykonywania przez niego manewru wyprzedzania innego pojazdu – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Jak się okazało 27-latek kierował w stanie nietrzeźwości i nie posiadał także wymaganych uprawnień. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierowca, jak też jego pasażerka 25-letnia kobieta z gminy Hańsk również znajdowali się pod widocznym wpływem alkoholu.

– Oboje zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca z ogólnymi potłuczeniami został wypisany wczoraj do domu, zaś kobieta pozostała na obserwacji – dodaje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa,

Nieudany manewr wyprzedzania. Kierujący volkswagenem był pijany i nie posiadał uprawnień

fot. nadesłane Mateusz

14 komentarzy

 1. czyli randka się nie udała

 2. Kolejny volkswagen i kolejny raz bordowy jakaś plaga z tego co widzę w poprzednich artykułach to 3 już. Chyba nieszczęście przeszło z BMW na volkswagena

 3. to jwkiają problem zaznaczvie sobie że nie ma orawka i niech jedzie dalej xD

 4. Może się w końcu nauczą, że PIJANY NIE POTRZEBUJE UPRAWNIEŃ!
  I jakieś zakazy prowadzenia, to dla niego makulatura do wychodka…

 5. Do af, czy Ty jakieś gimnazjum ukończyłeś? Czy jeszcze nie, bo czytam sam bełkot!

 6. … a, to po to tylu strażaków zjechało! … jak słyszą pijana baba w rowie to nic ich nie zatrzyma

 7. Zero wypłat z ubezpieczenia i poza grzywną obciążyć kosztami akcji ratowniczej

 8. Pijaków wciąż pod dostatkiem i na dodatek zabijających innych. Może by tak obligatoryjnie wprowadzić 30 dni aresztu z opłatą 10 tyś za jazdę z powyżej 0,5 promila. Dla 0,5-1 60 dni i 20 tyś i tak dalej.

 9. Malutki rozum, brak dojrzałości i chłopczkk ze swoim nadymanym ego… Teraz koszty, wyrok, problemy dla rodziny i z pracą. Głupota w czystej postaci.

 10. Tak się kończy robienie loda kierowcy.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport