Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nietypowe zaproszenie od gminy. Rodzice wraz z dzieckiem mają wyrównać parking przed budynkiem (wideo)

Tego typu zachowanie naraziło gminę na koszty, więc zaprosiła rodziców, wraz z synem, który został uwieczniony na nagraniu, na gminny parking. Wszystko po to, aby doprowadzili go do stanu, w jakim się znajdował, zanim syn nie wjechał tam na quadzie.

W czwartek nasi czytelnicy poinformowali nas o dość nietypowej sprawie, jaka miała miejsce na terenie gminy Wyryki w powiecie włodawskim. Na tyłach budynku Urzędu Gminy w Wyrykach znajduje się plac, który służy na co dzień jako parking. Jest on utwardzony m.in. kamiennym tłuczniem.

W ostatnich dniach młody amator jazdy na quadzie wybrał sobie to miejsce, aby potrenować swoje umiejętności. Tych mu raczej nie brakowało, co da się zauważyć na nagraniu, na którym zostały zarejestrowane jego wyczyny.

Materiał wideo trafił również do urzędników, którzy postanowili go upublicznić. Jednocześnie, również publicznie, zaprosili rodziców wraz z synem w celu wyrównania powierzchni na parkingu. Jak nas poinformowano, na razie zaproszenie pozostało bez echa.

(wideo Gmina Wyryki)

60 komentarzy

  1. Młody się uczy

  2. Oj człowieczku gdybyś wiedział ile ja pracuję …..bardziej chodziło mi o szacunek do wypowiadających się nawzajem na tym forum ale widzę że chamstwo dalej w swoim żywiole ….ps. dwunastogodzinny dzień pracy to umnie norma i to ciężkiej fizycznej …

  3. Czego chceta, bombelkowi siem nalerzało i tyle!!! Tera posprzontać, bo za jak bombel dorosnie przyjedzie tu beemą na dryft!

  4. LAMUS jak jego STARZY niech na ręcznym jeździ