Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy pracownik potrącony przez cofającego mercedesa. Interweniował śmigłowiec LPR

W Turowie, na drodze krajowej nr 19,  doszło do potrącenia mężczyzny wykonującego prace drogowe. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Jak się okazało, mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. 

W środę około godziny 8 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce w Turowie na drodze krajowej nr 19 Radzyń Podlaski – Międzyrzec Podlaski.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes wraz z doczepioną przyczepą specjalną – skrapiarką emulsji, 43-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, wykonując manewr cofania, najechał na 54-letniego mężczyznę, mieszkańca Kalisza, który wykonywał pracę przy naprawie nawierzchni jezdni – przekazał podkomisarz Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

Pieszy z obrażenia ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Badanie trzeźwości wykazało, że 54-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierujący mercedesem był trzeźwy.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

17 komentarzy

  1. To znaczy że jak ktoś pijany to kierowca może go przejechać

  2. A reszta ogarów poszła w las?

  3. Sam pił?

  4. A później widać jakie mamy drogi …

  5. Toż to norma jeździlem dla drogowców wywrotką to wiem nie raz jak zgrana ekipa i nie było kierownika to 4ośką po flaszkę 10km się goniło i nikt nic nie wiedział no nie były to drogi krajowe a tu? Chłop miał pecha a co z resztą ekipy do domu czy do zwolnienia? Pozdrawiam PRD Lubartów

  6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Dlatego wygania się takiego do domu i po sprawie., bo jak by tak układali kostkę brukową gdzieś na podwórku,to jeszcze by tam pijaka upilnował,a przy ulicy ,na ulicy,nie wolno

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport