Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Niespokojna noc na drogach regionu. Kolizje i utrudnienia w ruchu

Marznące opady deszczu dały się we znaki kierowcom. Doszło do kilku zdarzeń drogowych, nadal miejscami jest bardzo ślisko. Uwaga piesi – niektóre chodniki pokryte są warstwą lodu.

Noc z niedzieli na poniedziałek dała się we znaki kierowcom przemieszczającym się drogami regionu. Pomimo, iż od północy pracuje ponad 30 solarek, nadal na niektórych odcinkach dróg lokalnych jest niebezpiecznie. Podobnie zresztą jak na chodnikach, które pokryte są cienką warstwą lodu.

Od naszych Czytelników, po północy, otrzymaliśmy kilka informacji związanych z sytuacją na drodze.

– W miejscowości Ostrów Lubelski samochód wisi na skarpie. Przez złe warunki drogowe. Służby nie odbierają tel. Bardzo dużo samochodów stoi po drodze, a żadnej piaskarki nie widać – napisała Czytelniczka.

– Około 2 nad ranem samochód osobowy uderzył w budynek na ulicy 11 Listopada w Łęcznej. Na miejscu policja pojawiła się 20 minut później – relacjonowała Czytelniczka Natalia.

– Całe województwo zablokowane przez złe warunki drogowe. Służby jak zwykłe zaspały. Koło miejscowości Frampol autobus stoi z ludźmi. Nie mówiąc o samochodach na poboczu i kolizjach – relacjonowała Czytelniczka.

Rano droga wojewódzka nr 812 w miejscowości Sawin była nieprzejezdna. Tam pojazd ciężarowy wpadł w poślizg i zablokował przejazd.

Nadal trudne warunki do jazdy występują na lokalnych drogach i osiedlowych uliczkach, zwłaszcza na podjazdach. Na ciekną warstwę lodu muszą uważać piesi. Sytuacja z godziny na godzinę powinna się poprawiać. W nocy nie doszło do poważniejszych zdarzeń drogowych.

Niespokojna noc na drogach regionu. Kolizje i utrudnienia w ruchu

Niespokojna noc na drogach regionu. Kolizje i utrudnienia w ruchu

Niespokojna noc na drogach regionu. Kolizje i utrudnienia w ruchu

(fot. mail alarmowy)

16 komentarzy

  1. Ponad 80 km pokonałem autem osobowym w nocy, w godzinach 3 – 5.30. Można było na łyżwach jechać, taki lód. Jednak da się bezkolizyjnie w takich warunkach, tylko prędkość odpowiednia, rozwaga no i nie BMW…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo