Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nieprzytomny mężczyzna w hotelowym pokoju. Obok niego leżał granat ćwiczebny

Wczoraj w jednym z hoteli w Zamościu natrafiono na nieprzytomnego mężczyznę. W pokoju, w którym znajdował się 23-latek ujawniono granat ćwiczebny.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem w jednym z zamojskich hoteli. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w jednym z wynajmowanych pokoi znajduje się nieprzytomny mężczyzna.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Reanimacja powiodła się, poszkodowany odzyskał przytomność i został przewieziony do szpitala. Jak się okazało mężczyzną był 23-letni mieszkaniec Zamościa.

Policjanci w pokoju, w którym przebywał mężczyzna, znaleźli przedmiot wyglądem przypominający uzbrojony granat. Z uwagi na mogące wystąpić realne zagrożenie dla gości i personelu hotelowego podjęto decyzję o ewakuacji.

Przybyli na miejsce zdarzenia pirotechnicy ustalili, że odnaleziony przedmiot to granat ćwiczebny nie zagrażający bezpieczeństwu osób. Ewakuowani mogli wrócić do hotelu. Ponadto okazało się, że 23-latek w miejscu zamieszkania posiadał broń gazową oraz amunicję, nie mając do tego stosownych zezwoleń. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności zmierzające do ustalenia szczegółów zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Żołnierz O.T?

  2. Hugo (nie Kołłontaj)

    Jak se tak lezał z tym granatem… jak se wyobraził, że ten weźmie i wybuchnie… normalnie z nerwami nie wytrzymał i… se zemdlał
    Tyle mamy pożytku z terytorialsów na przepustce, ze dają zarobić wszelakim służbom…
    Jakby se leżał w łóżku z mieczem, to ani chybi rycerz pewnej Maryśki, ale z granatem, w dodatku ćwiczebnym… to może być rycerz nowego na wpół żydowskiego króla Polski…

  3. Na pewno reanimacja ? Nie ma słowa o zatrzymaniu krążenia tylko o nieprzytomnym mężczyźnie.

  4. Kiedy nudzisz się ogromnie, chcesz rozerwać się troszeczkę włóż sobie granat między nogi i pociągnij za zawleczkę. No i gość stracił przytomność i nie udała się zabawa, a w związku z tym powinien zabulić za całość kosztów imprezy. Podatnicy nie powinni płacić za normalnego inaczej.Służby miały pełne pały roboty