Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nieprawidłowo zawracał toyotą, wjechał w niego nietrzeźwy kierowca volkswagena (zdjęcia)

Po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, jeden z nich dachował. Do szpitala trafiły trzy osoby. Kierowca jednego z samochodów był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w czwartek na ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Służby ratunkowe w godzinach popołudniowych otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia jeden z samochodów dachował.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową toyotą, 53-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna zawracając nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem. Po zderzeniu volkswagen dachował.

Do szpitala zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały trzy osoby, kierowcę oraz pasażerkę podróżujących toyotą oraz kierowcę volkswagena. Po udzielonej pomocy medycznej obaj kierujący oraz kobieta opuścili placówkę służby zdrowia.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierowca volkswagena, 31-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn w organizmie miał promil alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 31-latek odpowie przed sądem. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Dokładny przebieg kolizji i jej okoliczności ustalają policjanci.

Nieprawidłowo zawracał toyotą, wjechał w niego nietrzeźwy kierowca volkswagena (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

7 komentarzy

  1. czy punkty za wyeliminowanie pijaka zniosą punkty karne za spowodowanie kolizji? powinny…

  2. Bardzo szybka karma ?

  3. Jeden durny, drugi pijany. Dwa minusy dają plus – obaj wyeliminowani z drogi.

  4. Zmarnował facetowi 2 lata.

  5. I „cyk” dwa zestawy „kwitów” do zabrania.
    Jedne na krócej, drugie na dłużej.

    Swoją drogą mocny ten Golf Plus, co innego bardziej by się pogniotło.

  6. Prawie jak moje BMW e60 przód i tył bity, ale profesjonalnie wyklepane i śmieję sie z was wieskowozy i inne jak Was wyprzedzam.