Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nielegalny hazard przy ul. Ruskiej. Trwa ustalanie, kto organizował gry na automatach

W czwartek policjanci wspólnie z funkcjonariuszami celno-skarbowymi weszli do lokalu przy ul. Ruskiej w Lublinie. W wyniku działań zostały zarekwirowane nielegalne automaty do gier hazardowych.

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Lublinie weszli do jednego z lokali przy ul. Ruskiej w Lublinie. Mundurowi posiadali informację, że są tam prowadzone gry hazardowe bez wymaganego zezwolenia.

W trakcie przeszukania zabezpieczono 4 automaty do gier. Wstępnie oszacowano ich wartość na około 50 tys. złotych. Policjanci ustalają, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

11 komentarzy

 1. A nie legalny handel papierosami na ruskiej też już odkryty czy jeszcze nie

 2. „Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach…”
  Redakcja kolejny raz podaje informacje mijające się z prawdą. Ustawa o grach hazardowych zezwala na automaty nie tylko w kasynach, ale także w salonach gier i niektórych kolekturach TS. W kasynach na dzień dzisiejszy automatów jest znikoma ilość. Legalnych automatów jest kilka tysięcy w blisko 500 punktach nie będących kasynami.

 3. Papierosy wciąż dostępne milicja ślepa.

 4. Na maszynach spędzam prawie każdy wieczór. Dziennie z maszyny wyciągam od kilkuset do tysiącach złotych. Od czasu do czasu zdarzają się jackpoty i wpadnie 2 – 3 tysiące ale to może raz 2 razy do roku. Ogólnie to żeby wygrać na maszynie trzeba po prostu ją rozgryść i każdą się tak da. Obojętne mi czyja to maszyna ja tylko chciałbym, żeby ich było dużo i żebym mógł grać i zarabiać pieniądze.

 5. Andziej z ruakiej

  Papieroski są ale tylko po 10 sztuk, hehe policja i reszta tych kontroli są albo skorumpowani z nimi albo coś w tym kraju nie gra

 6. Przecież te automaty tam stoją od 15 lat.. ale mają zapłon.

 7. EJJJ SMOKU BYŁEŚ TAM… 100 LAT ZA MURZYNAMI DEFAKTO…