690 680 960

Niecodzienny koncert zespołu IKEA Family Band dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego (zdjęcia)

Z okazji Mikołajek oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia SKENDE oraz IKEA ponownie odwiedzili małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Tym razem pod oknami najmłodszych odbył się koncert świątecznych przebojów w wykonaniu IKEA Family Band.

To zespół muzyczny złożony z pracowników sklepu IKEA w Lublinie, którzy przygotowali specjalny repertuar. Ze względu na reżim sanitarny, nie można było spotkać się z dziećmi w środku, ale nie przeszkodziło to we wspólnej zabawie i śpiewaniu.

Nie zabrakło też prezentów. SKENDE razem z IKEA przekazali ozdoby świąteczne, które udekorują świetlicę dla dzieci, kredki i flamastry dla najmłodszych, ale także ekologiczne ozdoby choinkowe dla każdego małego pacjenta, które mogą być pomalowane według fantazji dzieci.

To już kolejna wizyta i akcja skierowana do najmłodszych ze szpitala dziecięcego przez SKENDE i IKEA. Ostatnio Centrum zaprosiło do szpitala Kicię Kocię – bohaterkę książeczek dla dzieci, wcześniej ufundowano także obiady dla rodziców dzieci przebywających na Oddziale Onkologii i Hematologii.

(fot. nadesłane)

Jeden komentarz

  1. Brawo 🙂 należy nadmienić,że pielęgniarki mają np premie finansowe m.in dlatego, że poddały się szczepieniu przeciw covid-19. Jest to dobry materiał na artykuł droga redakcjo.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas