690 680 960

Nie żyje kobieta potrącona przez pociąg pomiędzy Lublinem a Lubartowem

Na miejscu zginęła kobieta, potrącona przez pociąg pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Występują duże opóźnienia w ruchu kolejowym.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 17 na szlaku kolejowym Lublin – Lubartów. Na wysokości miejscowości Trzciniec pociąg potrącił kobietę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Życia kobiety nie udało się uratować. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Sprawdzana jest również tożsamość ofiary.

Ruch pociągów został wstrzymany. Pociągi dalekobieżne notują spore opóźnienia. Lokalne są odwoływane. Linia ta jest jednotorowa, prowadzi nią objazd do Warszawy. Jak nas poinformowano, pasażerom zapewniono transport zastępczy.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

30 komentarzy

 1. Jeden jechał jako pasażer i widział miejsce, gdzie doszło do zdarzenia, a drugi jest zapewne sąsiadem denatki, że „wie” gdzie ona mieszkała.

 2. W tym miejscu nie da sie nie zobaczyc czy nie uslyszec pociagu bo pare iles metrow przed zawsze pociag tutaj trabi. Wcale bym sie nie zdziwil jak by to byla dziewczyna z Wandzina ktora nie dawno stracila Meza:( kto z okolic to zna ta historie. Mogla nie wytrzymac zalamania i targnela sie na wlasne zycie:(

  • Studętkom jezdem, to wiem, że...

   Taaa… brak bzykania może doprowadzić do desperacji.
   Pamiętacie z religii? Pewna mężatka, wydana za starego Józefa, który nie za bardzo już mógł sprostać potrzebom młodej laski, z czystej desperacji puściła się z niejakim Gabrielem, który przechodził nieopodal, a potem tak sprytnie zamotała głowę mężowi, że ten, nie dość, że wybaczył bo uwierzył w niepokalaność czynu, to jeszcze tak sugestywnie rozgadał sprawę, że niektórzy do dziś powtarzają, że jest dziewicą.

   • Chciał bym Cię spotkać śmieciu. Ciekawe czy byś tak mówił o swojej siostrze, córce czy matce.

 3. nie pociąg potrącił, tylko wlazła pod nadjeżdżający pociąg. To zasadnicza różnica. Pociąg co od istoty nie może dowolnie zmieniać toru jazdy czy tez kierunku i ma pierwszeństwo przejazdu. Tak więc teza że to jakoby pociąg kogoś potrącił jest z góry błędna. To zawsze coś lub ktoś włazi pod pociąg. Nigdy nie odwrotnie. Dokładnie to samo dotyczy samobójców niszczących życie maszynistów. To oni włażą pod przed pociąg, a nie pociąg ich potrąca.

 4. Pociąg 120km/h ?
  Przecież tam jest zabudowany.
  Dlatego nie wyhamował.

 5. Napiszcie błagam jak miała na imię

 6. Mogla się do mnie odezwać , bym przygarnoł , ogrzał i nakarmił i chodź mi jest nie lekko to mam empatię ,
  Więc kobiety nie róbcie sobie głupot , sa faceci dla których warto żyć. Tel.782******5

 7. Nie ma czegoś takiego jak „pociąg potrącił ” …pod pociag można tylko i wyłacznie wejsć będąc w pełni świadomym …oczywiscie nie dotyczy to pijanych , naćpanych ,czy niesłyszących a także „ślepych ” kierowców na przejazdach ,bo tym się zdarza „nie zauważyc ” pociągu i pod niego wjechać ….ale nigdy nie zdarzy się to normalnemu pieszemu który ma sprawny zmysł słuchu ,bo pociąg nie nadjezdza bezglośnie ,taki pieszy moze tylko swiadomie wejsć pod pociąg…sposób na samobójstwo raczej słaby i nie pzremyslany …są znacznie mniej „bolesne ” sposoby nie angażujące tylu służb i nie psujące całego dnia bogu ducha winnym ludziom

  • Tak, zawsze mnie śmieszy jak kogoś pociąg potrąci, bo próbuję sobie wyobrazić, jak pociąg „wstaje”, zdejmuje koła z torów i wyjeżdża poza trasę by potrącić nieświadomego zagrożenia boga ducha winnego pieszego.

   Pociąg przejechał samobójcę, tak powinno się to nazywać.

   • żebyś kiedyś nie zapłakał przez to z czego teraz się głupio wyśmiewasz żałosny TROLLU

  • tak, masz rację są mniej „bolesne” sposoby pamiętaj o nich KONIECZNIE kiedy ci się poprzestawia coś w twoim pustym łbie. I niech nikt nie pisze że „TO MNIE NIE DOTYCZY” – NIGDY TEGO NIE WIESZ CO SIĘ MOŻE WYDARZYĆ W TWOIM ŻYCIU I JAK ZAREAGUJESZ W DANEJ SYTUACJI. PRZESTAŃCIE WREDNE CHAMY PISAĆ DURNE KOMENTARZE W OBLICZU TRAGEDII INNYCH LUDZI. OBYŚCIE NIE PŁAKALI KIEDYŚ, PRZEZ TO Z CZEGO TERAZ SIĘ WYŚMIEWACIE I DRWICIE!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Abc pomyśl jak następnym razem napiszesz swoje domniemania bo widzisz jednak to nie Ta dziewczyna. I teraz pomysł co ta osoba pomyślała czytając Twój bzdurny z palca wyssany komentarz. Brak słów.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…