690 680 960

Nie zwrócił uwagi na znak stop. Trzy auta rozbite, jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Zignorowanie znaku stop przed wjazdem na skrzyżowanie było przyczyną zderzenie trzech pojazdów w okolicach Lublina. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:30 w Konopnicy koło Lublina. Na drodze powiatowej, będącej przedłużeniem ul. Wojciechowskiej, zderzyły się trzy pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący nissanem obywatel Zimbabwe poruszał się w kierunku Lublina. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak stop, a w konsekwencji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który jechał od strony Kozubszczyzny. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy volkswagen uderzył jeszcze w opla, który oczekiwał na możliwość wjazdu na skrzyżowanie.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

65 komentarzy

  1. Ten w klapkach to kierowca ,wyglada jakby zostal teleportowany z banana republic

  2. Na ulicach Lublina co raz więcej takich kierowców nie wróży to nic dobrego…… wystarczy się przyjrzeć jak oni siedzą za kierownicą i jak jeżdżą…. masakra

  3. Ot i Gelo prawdę napisał,oni nie czają znaków a co dopiero przepisów

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas