Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zdążył jeszcze odebrać prawa jazdy, a już je stracił

Zaledwie kilka dni cieszył się uprawnieniami do kierowania 18-latek kierujący volvo. Młody mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, po tym jak przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h w terenie zabudowanym. Młodzieniec został zatrzymany do kontroli drogowej w centrum Zamościa.

W minioną niedzielę policjanci z Zamościa kontrolowali prędkość na ulicy Legionów, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. W pewnym momencie zauważyli samochód osobowy marki Volvo, którego kierujący jechał z prędkością 112 km/h.

Mundurowi zatrzymali volvo do kontroli. Jak się okazało, za kierownicą siedział 18-latek.  Młody mężczyzna kilka dni wcześniej zdał prawo jazdy i nie zdążył jeszcze odebrać blankietu.

– Kontrola drogowa dla młodzieńca zakończyła się mandatem w wysokości 2000 złotych. Młody kierowca na 3 miesiące stracił też uprawnienia – przekazała  aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Autor: redakcja

7 komentarzy

  1. Czy kierowcy to d3bile mający problem nawet z najprostszym przepisem PoRD? Jak widać.. tak.

  2. Plwacz lubelski

    Nie zdążył jeszcze odebrać prawa jazdy, a już je stracił – dowód na to, że posiadanie prawa jazdy nie jest konieczne, żeby żyć.

  3. Takiemu prawo jazdy nie jest do niczego potrzebne.

  4. Takiemu powinni dożywotnio i 2 lata ciężkiej pracy w kamieniołomie.

  5. Zdecydowanie powinien powtórzyć kurs i egzamin

  6. Oj dopiero przestępstwo.

  7. mlody uwazal ze jest juz najleprzym kierowca i wszyscy sie nielicza,tatus kupil volvo i musi cisnac ,3 miesiace to mala kara i tak bedzie gow…arz szalal az dojdzie do tragedii….

Dodaj komentarz