690 680 960

Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Staranował radiowóz, policjanci utworzyli blokadę (zdjęcia)

Za wszelką cenę usiłował uciec przez policjantami. Został zatrzymany po pościgu ulicami miasta. Okazało się, że był nietrzeźwy. Funkcjonariusze sprawdzają teraz, czy tylko to było przyczyną ucieczki.

We wtorek rano policjanci z lubelskiej drogówki kontrolowali prędkość pojazdów poruszających się al. Warszawską. Około godz. 9:20 funkcjonariusze dostrzegli jadącą szybciej niż inne auta mazdę. Pomiar wykazał, że kierowca przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o blisko 30 km/h. Postanowili więc zatrzymać samochód do kontroli.

Kierowca mazdy, widząc policjantów jedynie przyśpieszył. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Jak nam przekazano, mężczyzna nie reagował na dawane mu znaki do zatrzymania się, jak też sygnały świetlne i dźwiękowe. Stwarzał też bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Po pewnym czasie wjechał w ul. Lipniak. Tam staranował jeden z radiowozów. Wówczas inny patrol widząc, że uciekinier będzie musiał wyjechać na ul. Wojciechowską, utworzył tam blokadę. Wcześniej jednak kierowca zjechał na pole a następnie łąkę. Tam został zatrzymany.

Okazało się, że kierujący mazdą 22-latek miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Wraz z nim podróżował pasażer. Obaj zostali zatrzymali i przewiezieni na komisariat. W bagażniku auta znajdowały się zaś pochodzące z demontażu kaloryfery. Policjanci prowadzą teraz dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112)

26 komentarzy

 1. Gdyby jechali po pijaku rowerem po wsi, dostaliby po 2500PLN mandatu. A tak, to tylko zakaz kierowania i zawiasy dla kierującego. Pasażer w tej sytuacji, nie dostanie żadnej kary, poza przemaglowaniem go przez parę godzin na dołku. On w niczym tutaj nie zawinił, ale może ma długi język i warto podpytać o to czy tamto.

  • Gdyby nie uciekał, zatrzymał się do kontroli i przyjął mandat to może nawet by go alkomatem nie sprawdzali. Gdyby babka mała wąsy to by była dziadkiem.

   • No właśnie. Kozidrakowa prowadziła auto trzy razy bardziej pijana niz ten, a dostała jakas smieszna kare. Lepiej sie zatrzymac niz uciekac.

 2. Dożywocie karakanom

 3. Ale ten co za nim w to pole pojechał to też inteligencją nie zabłysnął 😉

 4. Chłopaki złom chcieli sprzedać a że głupi są to mają za swoje zwłaszcza młokos kierowca

 5. Dwa jełopy w dresikach chciały zwiać ze złomem , buhahahaha

 6. to są robale i powinno się ich tak traktować.

 7. jak zwykle dres obszczany

 8. Skok życia

 9. A wystarczyło tylko jechać zgodnie z przepisami a tak to cały misterny plan w piz**

 10. ale combo, zajumane kaloryfery i jazda na bani

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas