Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zapłacił za alkohol, szarpał się z pracownikiem ochrony. Policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej (zdjęcia)

Zamojscy policjanci poszukują widocznego na zdjęciach mężczyzny do sprawy kradzieży rozbójniczej na terenie Zamościa. Mężczyzna szarpał się z pracownikiem ochrony, a następnie opuścił sklep nie płacąc za towar.

Do zdarzenia doszło 2 czerwca tego roku w sklepie spożywczym przy ul. Hrubieszowskiej w Zamościu. Mężczyzna widoczny na zdjęciach zabrał z półki alkohol i nie płacąc za towar udał się w stronę wyjścia.

W momencie, gdy przeszedł obok kasy został poproszony przez ochroniarza, aby odłożył na miejsce towar, który miał ze sobą. Wywiązała się szarpanina pomiędzy pracownikiem ochrony a mężczyzną. Ostatecznie sprawcy kradzieży rozbójniczej, pomimo stanowczej postawy ochroniarza, udało się wyjść ze sklepu.

Jak wynika z zabezpieczonego nagrania z monitoringu, alkohol ukradł młody szczupły mężczyzna, wzrostu około 180 cm, ubrany był w jasne spodnie, szare buty, ciemną kurtkę z kapturem, przód kurtki na wysokości klatki piersiowej koloru szarego po lewej stronie kurtki czarne logo marki odzieżowej. Prawdopodobnie mężczyzna posiada tatuaże na zewnętrznych stronach dłoni lewej i prawej.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży. Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do KMP w Zamościu, pod nr tel. 47 81 514 22 lub 112, jak też za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected]. W tej sprawie można również zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2.

Nie zapłacił za alkohol, szarpał się z pracownikiem ochrony. Policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej (zdjęcia)

Nie zapłacił za alkohol, szarpał się z pracownikiem ochrony. Policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

10 komentarzy

  1. Jakość nagrania pozwala na takie rzeczy…

  2. Ja to bym chociaż maseczkę założył….

  3. kogo oni zatrudniają za ochroniarzy aby zejść z kosztów? Rencistów, emerytów, niepełnosprawnych. Dla ozdoby?

    • daj spokój, jakiś mini sklep na obrzeżach miasta, oczekujesz, że będzie tam pracować wysoce wykwalifikowany pracownik ochrony?

  4. Uczył się od taty a tata z peło.

  5. Wygląda na ”prawilniaka” znaczy mam na myśli słowiańskiego dresa, tylko kołczany sprawiedliwości wypadły z mody ostatnio..

  6. Wziął sprawy w swoje ręce jak to mówi Owsiak. Za PO się kradło to on myśli że dalej tak będzie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo