Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy motocykliści pojadą z prezentami dla dzieci w Hospicjum. Można się przyłączyć do akcji

Już po raz trzeci motocykliści udadzą się do Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, gdzie zawiozą dary, które są niezbędne w codziennej pracy placówki. Do akcji może przyłączyć się każdy chętny.

W niedzielę 13 września lubelscy motocykliści zorganizują akcję pomocy dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Już po raz trzeci udadzą się z darami, które są niezbędne w codziennej pracy placówki. Będą to środki higieniczne w postaci m.in. podkładów na łóżka, szamponów, mydeł, pieluch, chusteczek nawilżanych oraz inne środki hipoalergiczne. Do tego przybory do pisania, malowania, czy też rysowania.

Uczestnicy o godzinie 10:30 przyjadą na motocyklach na parking przed Areną Lublin. Tam będą oczekiwały samochody, w których przyjmowane będą dary dla Hospicjum. Następnie wszyscy przejadą w zorganizowanym i zabezpieczonym szyku do Hospicjum przy ul. Lędzian. Tam zostaną przekazane zebrane dary. Po zakończeniu akcji chętni będą mogli udać się na drobny poczęstunek do „Stajni Drwal” przy ulicy Abramowickiej.

Lubelskie Hospicjum istnieje od 1997 roku. Placówka pomaga dzieciom i młodzieży z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinom. Oprócz opieki nad dziećmi w hospicjum, możliwa jest także opieka nad dzieckiem we własnym domu przy zachowaniu wysokich standardów opieki medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, socjalnej oraz duchowej.

(fot. materiały organizatora)

5 komentarzy

  1. Niech nie zapomną ryczeć silnikami na maxa to może dzieciom bębenki w uszach popękają.

  2. Mad Max pusty to Ty jesteś jak bęben Rolingstonsów….

  3. Dobrze mówi!
    Pożytek z nich żaden, tylko hałas robią… bo myślą, że jak u nich na wsi to szpan to w mieście też.
    Czekamy na jesień i zimę by kartofle zamknely swoje motoro-złomy w garażach

    • Oj Stanisławie, jaki Ty jesteś mało tolerancyjny… Jestem kierowcą samochodu jak i motocykla. Najwyraźniej masz jakiś problem z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Kierowcy autobusów i ciężarówek to też gorszy sort?? Nie dość, że akcja jest dla dzieciaków które czekają na pomoc to takie komentarze. Ciekawe ile Ty zawieziesz tam darów??

Wiadomości z info112