Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zapiął pasów, szybko tego pożałował

35-latek z pewnością pożałował, że nie zapiął pasów bezpieczeństwa podczas wczorajszej jazdy fordem, czym zwrócił na siebie uwagę policjantów. Okazał się osobą poszukiwaną do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w organizmie miał 1,4 promila, a na koncie sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Tomaszowscy policjanci podczas wczorajszej służby zwrócili uwagę na kierującego fordem, który jechał ul. Długosza w Tomaszowie Lubelskim. Kierujący pojazdem nie korzystał z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Tym zwrócił uwagę mundurowych.

– Jak się okazało, nie było to jego jedyne przewinienie. 35-letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lub. w organizmie miał 1,4 promila alkoholu, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz okazał się osobą poszukiwaną. Mężczyzna finalnie został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do orzeczonych środków karnych – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Co więcej, mężczyzna otrzyma również mandat za niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Następnie zostanie doprowadzony do zakładu karnego do odbycia prawie roku zastępczej kary pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

PRZECZYTAJ

Mieszkanka pyta, kiedy będzie budowa wiaty śmietnikowej. Administracja: „Została rozpoczęta budowa”

7 komentarzy

 1. Czyli czarno na białym widać, że jak jesteś osobą poszukiwaną do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu, to zapinaj, kuźwa pasy !!!

 2. Bardzo szybki w nogach

  Wpadł jak śliwka w kompot

 3. Bardzo szybki w nogach

  Wpadł jak śliwka w kompot

 4. Funkcjonariusze, którzy wtargnęli do domu, zaklejali kamery monitoringu,
  wyłamali drzwi wejściowe i częściowo rozmontowali ogrodzenie posesji. Formalnie Zbigniew Ziobro nie jest podejrzanym w żadnej sprawie, nie przedstawiono
  mu też zarzutów.

 5. Wsiórski fajnopolak, typowy wyborca POtinowskich poszustów.

 6. Oj kusił, kusił policjantów aby zareagowali. Nie miał szczęścia biedak. Trafił na prawdziwych policjantów a nie na nepotków pracujących w pp. Brawo dla Policjantów.

 7. Teraz powinni go zamknąć na 140 dni. Kary zaległe i nowe – później.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112