Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa, doszło do wypadku. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Siemień doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła kierująca jednym z pojazdów wraz z pasażerką.

Do wypadku doszło w niedzielę na skrzyżowaniu drogi powiatowej z drogą wojewódzką nr 815 w gminie Siemień w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili interweniujący policjanci, 37-latek kierujący pojazdem marki Ford Fiesta wraz z pasażerką wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej prawidłowo pojazdem marki Fiat Punto, doprowadzając tym samym do zderzenia obu pojazdów.

24-letnia kobieta kierująca punto wraz z pasażerką trafiły do szpitala na obserwację. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na uszkodzenia uniemożliwiające dalszą jazdę. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Nie ustąpił pierwszeństwa, doszło do wypadku. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

4 komentarze

  1. za wymuszenie pierwszeństwa, powinno być obligatoryjnie zabierane prawo jazdy, ze skierowaniem na ponowny egzamin – jak gostek czy balbina pomęczy się w WORD, to przestanie czynić dzwony na asfalcie … inaczej to nie dotrze do mózgu. 😛

  2. Święte Krowy w samochodach o wartości średniej klasy roweru.

  3. Każdego może to samo spotkać ?

Z kraju

Sport