Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadził do zderzenia. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy

W piątek po południu w miejscowości Jabłoń doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Pasażerka jednego z aut trafiła do szpitala, policjanci sprawcy zdarzenia zatrzymali uprawnienia do kierowania.

Do wypadku doszło w piątek po południu w Jabłoniu w powiecie parczewskim. Policjanci ustalili wstępnie, że na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 815 z ulicą Zamoyskiego, kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku „STOP”. Wjechał na skrzyżowanie wprost przed kierującego autem marki Renault i po chwili doszło do zderzenia obu samochodów.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Pasażerka podróżująca renaultem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Sprawcy kolizji zatrzymano prawo jazdy, natomiast sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

(fot. Policja Parczew)

2 komentarze

  1. trzeba być kompletnym debilem żeby tam spowodować kraksę, bardzo dobra widoczność w lewo i w prawo….

    • Poziomy znak STOP też jeszcze nie wyjeżdżony i dobrze widoczny. Z resztą na pewno poprzedzał go znak pionowy – chyba, że kosmici go wyrwali, przepraszam, porwali.