Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie była w stanie nakarmić dziecka. Matka miała ponad 3 promile

Ponad 3 promile miała matka miesięcznej dziewczynki i 5-letniego chłopca. Kobieta podczas karmienia dziewczynki nie była w stanie trafić smoczkiem do buzi dziecka.

Wczoraj rano policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkanka gminy Potok Wielki zajmuje się dziećmi będąc w stanie nietrzeźwości. Na miejscu policjanci zastali 32-latkę oraz dwójkę dzieci, 1 miesięczną dziewczynkę i 5-letniego chłopca.

Kobieta była w takim stanie, że nie mogła nakarmić dziecka butelką. Jak relacjonują policjanci 32-latka nie była w stanie trafić smoczkiem do buzi dziewczynki, wypowiadała się bełkotliwie i nieracjonalnie. Policjanci natychmiast wspólnie z babcią, która poinformowała ich o sytuacji, zajęli się dziećmi i na miejsce wezwali karetkę pogotowia.

Mundurowi ustalili miejsce pobytu 39-letniego partnera kobiety. Mężczyzna po niedługim czasie pojawił się na miejscu interwencji. Jak się okazało miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu, zaś kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Dzieci zostały przewiezione do szpitala. Po wykonaniu niezbędnych badań 5-letni chłopiec został przekazany pod opiekę 69-letniej babci a jego miesięczna siostrzyczka pozostała w szpitalu na obserwacji. 32-latka i jej partner zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biłgoraj)

22 komentarze

  1. Chwasty rozmnażają się łatwo

  2. Pani Policjantka bardzo ładna…

  3. 3 promile w czym? W wydychanym powietrzu, czy w mleku?

  4. I bez 500 + pili, nawet gorzej niż teraz. Tylko wtedy nikt się nie czepiał bo pili za swoje, a teraz innym w oczy kole. Prawda jest taka.

  5. Pognamy to z Sejmu przy następnych wyborach

    NO TAKA SZKODA…. PRZECIEZ TO ŻELAZNY ELEKTORAT PIS!!

Z kraju