Nie była w stanie nakarmić dziecka. Matka miała ponad 3 promile

Ponad 3 promile miała matka miesięcznej dziewczynki i 5-letniego chłopca. Kobieta podczas karmienia dziewczynki nie była w stanie trafić smoczkiem do buzi dziecka.

Wczoraj rano policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkanka gminy Potok Wielki zajmuje się dziećmi będąc w stanie nietrzeźwości. Na miejscu policjanci zastali 32-latkę oraz dwójkę dzieci, 1 miesięczną dziewczynkę i 5-letniego chłopca.

Kobieta była w takim stanie, że nie mogła nakarmić dziecka butelką. Jak relacjonują policjanci 32-latka nie była w stanie trafić smoczkiem do buzi dziewczynki, wypowiadała się bełkotliwie i nieracjonalnie. Policjanci natychmiast wspólnie z babcią, która poinformowała ich o sytuacji, zajęli się dziećmi i na miejsce wezwali karetkę pogotowia.

Mundurowi ustalili miejsce pobytu 39-letniego partnera kobiety. Mężczyzna po niedługim czasie pojawił się na miejscu interwencji. Jak się okazało miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu, zaś kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Dzieci zostały przewiezione do szpitala. Po wykonaniu niezbędnych badań 5-letni chłopiec został przekazany pod opiekę 69-letniej babci a jego miesięczna siostrzyczka pozostała w szpitalu na obserwacji. 32-latka i jej partner zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biłgoraj)

22 komentarze

 1. 3,2,1, start wszystko wina 500+

  • Janusz komentarzy

   Nie oszukujmy się. Od początku wprowadzenia tego programu patologia zaczęła więcej pić. Mam taką pracę, że widzę to doskonale na co dzień. Program ma dobre założenia, ale wykonanie to porażka. Przede wszystkim tylko baran mógł wymyślić żeby dawać do ręki gotówkę. Pomoc powinna być udzielana w formie bonów towarowych (za które nie kupi się alkoholu), darmowych obiadów w szkołach itp. A jak by wyszło na jaw, że ktoś próbuje spieniężyć bony, to od razu odbierać prawo do świadczeń. Takie jest moje zdanie i oczywiście nie trzeba się z nim zgadzać. Ale tak jak już wspomniałem. Na co dzień widzę co i jak się zmieniło od początku wprowadzenia programu 500+ i nie idzie to w dobrym kierunku.

 2. Janusz komentarzy

  Beneficjenci 500+

 3. Oj tam wielkie hallo.
  Dziecko zwiercone i tyle.

 4. A co ma 500+ do alkoholizmu? Już tak tragicznie często rodzicami zostaje banda tępych alkoholików, a winy szukacie w 500+? Gdyby tak nie dostawali 500+ (bo by tego nie było), to staraliby się o rentę alkoholową (swoją drogą ciekawe, kiedy wprowadzą dajmy na to jeszcze rentę narkomańską, a zlikwidują np. inwalidzką :-O) i też dalej by się rozmnażali – przypadkiem, bo im tak samo wychodzi o zgrozo…

 5. Patologia 500+…zabrać zasiłek i niech zarobi na wychowanie dzieci ….

 6. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  …”Policjanci natychmiast wspólnie z babcią, która poinformowała ich…” – ta babcia to chyba teściowa, bo matka nie doniosłaby na Matkę Polkę.
  Ciekawe czy „zabezpieczono” tą butelkę z „jadłem” dla oseska – może tam było malibu…

  • Prawdziwa z Ciebie wieśniaczka chciałaś zabłysnąć z tym malibu. Pewnie rozczaruję Cię jak napiszę że malibu bez dodatków jest przeźroczyste.

   • a butelka też niekoniecznie musi być przeźroczysta, żeby od razu było widoczne co w niej sie znajduje

 7. Ładna Policjantka 🙂

 8. Fajna ta pani policjantka.

 9. pani policjantka 7,5/10 dałbym się jej zakuć w kajdanki,please arrest me!!!

  • Pewnie przeczytała twój komentarz podjarała się i już jedzie. Zakuje cię w kajdanki i wypróbuje na twoim tyłku swoją pałę.

 10. Chwasty rozmnażają się łatwo

 11. Pani Policjantka bardzo ładna…

 12. 3 promile w czym? W wydychanym powietrzu, czy w mleku?

 13. I bez 500 + pili, nawet gorzej niż teraz. Tylko wtedy nikt się nie czepiał bo pili za swoje, a teraz innym w oczy kole. Prawda jest taka.

 14. Pognamy to z Sejmu przy następnych wyborach

  NO TAKA SZKODA…. PRZECIEZ TO ŻELAZNY ELEKTORAT PIS!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online