Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nasz Czytelnik szuka sprawców dewastacji audi (zdjęcia)

Na prośbę Czytelnika publikujemy apel do świadków, którzy widzieli sprawców dewastacji pojazdu zaparkowanego na ul. Dunikowskiego. Sprawa będzie dzisiaj zgłoszona na policję.

Nasz Czytelnik po powrocie z długiego weekendu zastał na ul. Dunikowskiego swój pojazd zdewastowany przez nieznanych sprawców lub sprawcę.

Ktoś oderwał z pojazdu przedni i tylny znaczek, zniszczył prawą lampę narożną, uszkodził klapę i porysował tylne drzwi. Sprawa będzie dziś zgłoszona na policje.

Jeżeli ktoś widział sprawców lub ma wiedzę na ich temat prosimy o kontakt z policją lub naszą redakcją.

Nasz Czytelnik szuka sprawców dewastacji audi (zdjęcia)

Nasz Czytelnik szuka sprawców dewastacji audi (zdjęcia)

Nasz Czytelnik szuka sprawców dewastacji audi (zdjęcia)

Nasz Czytelnik szuka sprawców dewastacji audi (zdjęcia)

Nasz Czytelnik szuka sprawców dewastacji audi (zdjęcia)

(fot. nadesłane Patryk)

48 komentarzy

 1. niech spyta ksiedza, to jego wychowańcy

 2. Nie masz pojęcia o czym mówisz ???? i to bladego na bank nie wróciłeś nawet uwagi że stłuczenia lampa pochodzi z wersji na rynek amerykański i jest niemal nieosiągalna w PL Ale przecież to pozerstwo ??? auto pomalowane na nowo i pokryte ceramiką pozerstwo liczne nagrody pozerstwo? jak czytam wypowiedzi matołów co pojęcia nie mają to już nie wiem czy się śmiać czy płakać ? sam zapewne MPK latasz.

 3. Kto ma problem że to szrot niech na FB sprawdzi sb „Audi 90 Hawaii” pozdrawiam i współczuję ??

 4. .........................

  Ciekawe komu podpadł właściciel pojazdu, że tak ktoś go ukarał. Chamstwo, które mam nadzieję zostanie ukarane.

 5. Edek z krainy kredek

  Auto , autem , jak tak zalazl za skore chlopakom z kruczkowskiego I 10-tej czuje ze bedzie znow zglaszac cos do was redakcjo , nikt by tego od samo tak nie zrobil …Patryk konfident !

 6. @rivo
  Powiem ci kolego jedną ważną kwestię. Jest jeszcze coś takiego, jak wartość sentymentalna. Wspomnienia związane z danym przedmiotem. Może masz nowy samochód to tego nie czujesz, ale czym więcej czasu spędzisz przy danej maszynie doprowadzając ją do ładu, dbając o nią, tym bardziej jest ci potem tego szkoda. Jak to mówią „łatwo przyszło – łatwo poszło”. To audi zapewne właścicielowi łatwo nie przyszło, to też nie dziw się, że mu go szkoda.

 7. Patrząc na ostatnie zdjęcie jest to pod adresem Dunikowskiego 28 – tylko tam jest taki płot z takimi kolorami budynku. Patrząc na pierwsze zdjęcie widać że przód samochodu jest przed linią drzew – więc musiałobyć to na podjeździe przed bramą.
  Po napisie 'HWDP’ sądzę, że to jakieś gówniarze/kibole których nie stać na rower i naje*ani tylko niszczą. Już niejednoktornie ktoś mi pourywał lusterka / porysował karoserię czy rozbił lampę – nawet kilka samochodów pod rząd, często idzie grupa dzbanów. Mam nadzieję, że karma wróci

 8. Jak lampy amerykańskie to przeglądu nie powinien przejść – trzeba będzie sprawdzić stację która przegląd podbiła. Tablica bez homologacji to powód do zatrzymania dowodu. Jak ktoś w tego szrota włożył dużo pieniędzy to powinien go trzymać w garażu a nie pod chmurką. Na tym polega zabawa w kolekcjonowanie aut. Jak Patryczek lubi pisać tu i tam to w takim razie podejmę rękawicę i też napiszę. Na szczęście tablice czarno na białym pokazane, kopia strony zrobiona to sprawdźmy co policja na to wszystko. Jak się na długi weekend wyjeżdża to warto takie „cacko” zabrać ze sobą a nie trzymać pod blokiem.

 9. Dziesiąta rządzi

  Kawaler z Włodawy – właściciel ałdi-posiadł bez pytania miejscowych mafiozo pannę z parafii tutejszej. Ot i cała zagadka