Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nastolatek wjechał w rowerzystkę. Kobieta z licznymi urazami trafiła do szpitala (zdjęcia)

Dwoje rowerzystów zderzyło się dziś po południu na jednej z dróg dla jednośladów w Lublinie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 15 przy ul. Koryznowej w Lublinie. Na biegnącym wzdłuż jezdni ciągu pieszo rowerowym zderzyło się dwoje cyklistów. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż rowerzyści poruszali się w stronę ul. Niepodległości. W pewnym momencie 14-latek wjechał w znajdującą się przed nim kobietę. Ta straciła panowanie nad jednośladem i upadła na ścieżkę.

Jak nam przekazano, kobieta doznała m.in. urazów głowy oraz ręki. Po opatrzeniu przez ratowników medycznych została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Nastolatek wjechał w rowerzystkę. Kobieta z licznymi urazami trafiła do szpitala (zdjęcia)

Nastolatek wjechał w rowerzystkę. Kobieta z licznymi urazami trafiła do szpitala (zdjęcia)

9 komentarzy

  1. Kaski to głupota. Kaski są dla słabych. Silni zawsze łbem złamią krawężnik.

  2. Gnoje jeżdzą, jakby ścieżki rowerowe tylko do nich należały i nie zwracają uwagi na innych uczestników ruchu. Ciągle zajeżdżają drogę albo jadą na czołówkę na kładkach pieszo-rowerowych nad Bystrzycą. Szkoda, że to kobieta ucierpiała, a nie gnój, który w nią wjechał

  3. Zajechała drogę jemu bo skręcała ?

  4. Dzielnica cudów chłopo-robotników. Tak jak OS. Motor , Tatary i Zory Bronowice za wiaduktem. ( Nie mylić z Bronowicami bo to nie to samo )

  5. Co za patologia na rowerach?

  6. Ja śmigam autem po takich ścieżkach i nie muszę mieć kasku.

    • Dokładnie. Skoro rowerzyści bezkarnie mogą po chodnikach, to czemu samochodami nie można po ścieżkach rowerowych?

  7. Youtube zamiast szarych komórek, szara komórka tylko w kieszeni i przed oczami, reszta…. no tak wyszło, wypadek, pokrzywdzeni.

  8. Miszcz jesteś moim wzorem do naśladowania

Dodaj komentarz

Z kraju