Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nastolatek naglę zniknął pod wodą. Nie udało się uratować jego życia

Nie udało się uratować życia 17-latka, który zniknął pod wodą w biłgorajskim zalewie. To kolejna ofiara wody w naszym regionie. Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia.

Do kolejnego tragicznego zdarzenia nad wodą doszło w czwartek przed godziną 16 w Biłgoraju. Przebywający nad Zalewem Bojary nastolatek wszedł do wody, po czym wraz ze znajomymi chciał dopłynąć do wyspy. W pewnym czasie zniknął jednak pod wodą. Natychmiast zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Wezwano również specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Niebawem nastolatek został odnaleziony i wyciągnięty na brzeg. Ponieważ nie wykazywał funkcji życiowych rozpoczęto resuscytację krążeniowo – oddechową. Pomimo długiej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować jego życia.

Jak nas poinformowano, ofiarą jest 17-letni chłopak, mieszkaniec Biłgoraja. Na miejscu wciąż pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Nastolatek naglę zniknął pod wodą. Nie udało się uratować jego życia
(fot. Policja Dron Studio)

6 komentarzy

  1. Strasznie pilne.

  2. Tragiczne zdarzenie?! Nikt mu nie kazał.. świadomie podjął ryzyko i przegrał.

  3. Ciekawe co wykaże badanie krwi podczas sekcji.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo