Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Narobił strat w Lublinie na około 100 tys. złotych. Recydywista zatrzymany

Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który odpowie za szereg kradzieży z włamaniem. Oprócz tego 37-latek ma na sumieniu podpalenie kontenera mieszkalnego przy ul. Osmolickiej.

Kryminalni z 7 komisariatu w Lublinie ustalili i zatrzymali mężczyznę, który na terenie miasta w ostatnim czasie kilkukrotnie włamał się do lub usiłował się włamać do altanek na terenie ogródków działkowych.

Dodatkowo mundurowi udowodnili mu włamanie do automatu z zabawkami dla dzieci oraz do baru. Jego łupem padały przede wszystkim kosztowności oraz pieniądze. Straty powstałem w wyniku tych przestępstw, oszacowano na blisko 30 tysięcy złotych. Co więcej, policjanci udowodnili mu podpalenie kontenera mieszkalnego przy ulicy Osmolickiej. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na około 70 tysięcy złotych.

37-latek usłyszał łącznie 6 zarzutów związanych z kradzieżą z włamaniem oraz zarzut zniszczenia mienia. Za wszystkie przestępstwa będzie odpowiadał w recydywie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 15 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

5 komentarzy

  1. Blabladowska Eulalia

    Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który odpowie za szereg kradzieży z włamaniem – to nie sensacja, a nawet nie PILNE.
    Sensacją będzie jak dowolnej wysokości sąd ogłosi wyrok, a 112 o tym napisze.

  2. Kule do nóg przyczepić i po 12 h dziennie do odśnieżania, albo kopania grobów, tak przez 15 lat. A jak odmówi to niech to będzie jednoznaczne z odmową jedzenia.

  3. Popieram propozycję z kulą u nogi! Takie powinny byc kary

  4. Nieresocjaliwalny odpad. Złodziejstwo w DNA. Łapy uwalic, to będzie kradł nogami.

  5. czyli grozi mu do 15 lat wakacji na koszt podatnika…. zakuć w opaskę dozoru elektronicznego, ograniczyć wolność do poruszania się pomiędzy zakładem półotwartym a pracą i niech zapiernicza za miskę ryżu aż odpracuje wyrządzone szkody – taki typ kar skutecznie działa na zachodzie …..