690 680 960

Narobił strat w Lublinie na około 100 tys. złotych. Recydywista zatrzymany

Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który odpowie za szereg kradzieży z włamaniem. Oprócz tego 37-latek ma na sumieniu podpalenie kontenera mieszkalnego przy ul. Osmolickiej.

Kryminalni z 7 komisariatu w Lublinie ustalili i zatrzymali mężczyznę, który na terenie miasta w ostatnim czasie kilkukrotnie włamał się do lub usiłował się włamać do altanek na terenie ogródków działkowych.

Dodatkowo mundurowi udowodnili mu włamanie do automatu z zabawkami dla dzieci oraz do baru. Jego łupem padały przede wszystkim kosztowności oraz pieniądze. Straty powstałem w wyniku tych przestępstw, oszacowano na blisko 30 tysięcy złotych. Co więcej, policjanci udowodnili mu podpalenie kontenera mieszkalnego przy ulicy Osmolickiej. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na około 70 tysięcy złotych.

37-latek usłyszał łącznie 6 zarzutów związanych z kradzieżą z włamaniem oraz zarzut zniszczenia mienia. Za wszystkie przestępstwa będzie odpowiadał w recydywie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 15 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Blabladowska Eulalia

  Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który odpowie za szereg kradzieży z włamaniem – to nie sensacja, a nawet nie PILNE.
  Sensacją będzie jak dowolnej wysokości sąd ogłosi wyrok, a 112 o tym napisze.

 2. Kule do nóg przyczepić i po 12 h dziennie do odśnieżania, albo kopania grobów, tak przez 15 lat. A jak odmówi to niech to będzie jednoznaczne z odmową jedzenia.

 3. Popieram propozycję z kulą u nogi! Takie powinny byc kary

 4. Nieresocjaliwalny odpad. Złodziejstwo w DNA. Łapy uwalic, to będzie kradł nogami.

 5. czyli grozi mu do 15 lat wakacji na koszt podatnika…. zakuć w opaskę dozoru elektronicznego, ograniczyć wolność do poruszania się pomiędzy zakładem półotwartym a pracą i niech zapiernicza za miskę ryżu aż odpracuje wyrządzone szkody – taki typ kar skutecznie działa na zachodzie …..

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas