Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Naprawiał samochód na drodze, zdenerwował się na widok policjantów (zdjęcia)

Pod samochód stojący na drodze pojechali policjanci. Jak się okazało 22-latek naprawiała auto i na widok mundurowych zrobił się nerwowy. Mężczyzna ukrył w bieliźnie marihuanę, zaś resztę narkotyku trzymał w torbie na zakupy. Został zatrzymany, wkrótce jego sprawą zajmie się sąd.

Kilka dni temu kraśniccy policjanci patrolowali Gminę Kraśnik. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który próbował naprawić swój samochód na drodze. Mundurowi postanowili sprawdzić, co się stało. Kiedy kierowca zobaczył funkcjonariuszy zrobił się nerwowy.

– Okazało się, że w bieliźnie schował marihuanę. Resztę narkotyku ukrył w torbie na zakupy. Został zatrzymany. Podczas ważenia kryminalni ustalili, że można z tego przygotować nawet do 600 porcji dilerskich. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia – informuje aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej Policji.

Prokurator zastosował wobec 22-latka z powiatu janowskiego dozór policyjny i poręczenie majątkowe w kwocie 25 tysięcy złotych. Przed sądem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Naprawiał samochód na drodze, zdenerwował się na widok policjantów (zdjęcia)

fot. Policja Kraśnik

PRZECZYTAJ

Agresywny pies pogryzł kobietę. Poszkodowana 55-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

7 komentarzy

  1. może następnym razem dostanie nagrodę wizjonera jak wisielski

  2. dyplomowany operator łopaty

    A mógł się nie denerwować

  3. Mógł dać autku zajarać Maryśki to by może się uleczyło.

  4. pałkownik nie mylić z pułkownikiem

    Ci wszyscy dilerzy co nie trzymają ciśnienia powinni Apapu się nabrać żeby byli spokojniejsi, i mniej nerwowi na widok policjantów.

  5. A w aptece kupisz na legalu i jeszcze obok psa zapalisz hahaha

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112