Napastował uczennicę podstawówki. Dyrektor szkoły apeluje o wzmożoną czujność

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich wystosowała apel do rodziców uczniów, aby baczniej zwracali uwagę na swoje pociechy. To po zdarzeniu, do którego doszło przed kilkoma dniami.

Po wtorkowym zdarzeniu, które miało miejsce w Krężnicy Jarej, dyrektor Szkoły Podstawowej z Zemborzyc apeluje do rodziców uczniów, o wzmożoną czujność i zapewnienie pociechom opieki w trakcie powrotu do domu. Związane jest to z napastowaniem jednej z uczennic. Mianowicie obok wracającej samotnie ze szkoły dziewczynki zatrzymał się samochód. Siedzący za kierownicą mężczyzna usiłował ją namówić na wspólną przejażdżkę, oferując jej w zamian tysiąc złotych.

Uczennica zaczęła krzyczeć, a wtedy jej ojciec wybiegł na ulicę chcąc zatrzymać odjeżdżające auto. Nie udało mu się to, lecz zdołał zapamiętać kolor i markę pojazdu. Było to ciemne Audi A3. O zdarzeniu natychmiast powiadomiono policje, jednak pomimo przeprowadzonej penetracji okolicy, na pojazd nie udało się natrafić.

Zaraz po zdarzeniu uczniowie Zespołu Szkół w Krężnicy Jarej zostali uczuleni przez nauczycieli, jak zachować się takiej sytuacji. Teraz podobne środki bezpieczeństwa stosują sąsiednie placówki. W piątek Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich wystosowała do rodziców i opiekunów uczęszczających do podstawówki dzieci apel, z prośbą o ostrożność.

– W związku ze zdarzeniem, do którego doszło 27 lutego 2017 r. na terenie Krężnicy Jarej, czyli napastowaniem jednej z uczennic Szkoły Podstawowej w Krężnicy Jarej przez nieznanego mężczyznę poruszającego się ciemnym dużym samochodem, prosimy wszystkich rodziców o wzmożoną czujność i zapewnienie uczniom opieki podczas powrotów ze szkoły do domu – tłumaczy Anna Obara.

(fot.pixabay.com)
2017-03-04 22:15:42

Zobacz również

16 komentarzy

 1. A3 nie jest duze

  • Pajac Żałosny Typ z Święcina/ k. Kurnika

   No ale to duża rzecz. Mieć A3 to poważna sprawa.

 2. pewnie duchowny lub inny nienasycony ukryty chrześcijanin co co nie dzielę na mszę chodzi i walczy z kodem

  • Trzeba być zakompleksionym człowiekiem aby oceniać świat przez pryzmat kilku osób.

  • duchowny to co najmniej na osiołku marki A6 by jechał, jak A3 to musiał być jakiś gołod…piec

 3. W średniowieczu posądzano niewinnych ludzi o paranie się czarną magią, za komuny straszono czarną Wołgą porywającą ludzi, w latach 90-tych media, a za nimi szkoły straszyły satanistami i innymi sekciarzami. Dzisiaj zapanowała moda na straszenie ”wszechobecnymi” pedofilami którzy na każdym kroku czyhają na ”nasze” dzieci. Mimo, że czasy się zmieniają to poziom żenady podobny, widać każda epoka musi mieć jakiegoś wroga. Ta dzika nagonka już dawno przekroczyła granice zdrowego rozsądku.

  • Pajac Żałosny Typ z Święcina/ k. Kurnika

   Ciekawe jak byś śpiewał, cwaniaczku, jakby Tobie dziecko nagabywali albo porwali, jak tą 12-latkę na Pomorzu. Widać, że nie masz dzieci, także się nie wypowiadaj.

   • Swawolnik zmurszały

    Stara śpiewka takich i innych pajaców: „a jakby tak ktoś z twojej rodziny”.
    A napisz Pajacu co ty myślisz o treści artykułu , a nie przyp…dalasz się do tego co inni wypocili

  • Swawolnik zmurszały

   Wielu twardogłowym pewnie trudno się z taką skrajnością zgodzić, ale COŚ w ty co opisał „astro”, jest.
   Dawniej rodzic widząc, że jego pociecha sfajdała się w majcięta, co wytarł, to wytarł, a resztę umył nie bacząc, czy dotyka intymnych części ciała takiego zasrańca, czy nie..
   Teraz zanim weźmie taka fabryczkę nawozu do rąk ze strachem myśli czy go jakiś popapraniec o molestowanie nie posądzi.

   • Cichobiorek cichodajek

    Często bywa tak, że jak ojciec nie da na zachcianki córki, to ta stara się najpierw o świadków, a potem czeka aż stary otrze się o nią, albo nie daj Boże, przytuli i informuje „kogo trzeba”, że jest molestowana.
    Bywa też, że zamiast do szkoły, z własnej nie przymuszonej woli idzie do jednej z licznych Galerii handlowych, na „lody” i inne czynności seksualne.

 4. Może warto poprosić o pomoc innych kierowców którzy przyjeżdżali z rejestratorem podróży. Trzeba tylko podać przedział czasowy.

 5. co jak co ale zdjęcie adekwatne do artykułu

 6. O co walczysz bałwanie jeden z drugim? Ktoś podejrzany nagabuje dzieciaki, więc trzeba go złapać i zutylizować tyle w temacie. Te swoje wypociny „intelektualne” zatrzymaj dla swoich bliskich może ich zachwycą…

 7. płacił dobrze ja za taką kasiorkę mogłabym co nieco dla tego pana zrobić. Tym bardziej że miał audi. Umiem prowadzić konia a nawet pogalopować wierzchem.

 8. Napastować narzucać się komuś w sposób natrętny, agresywny. Gdzie tu napastowanie ? Jak zwykle artykuł naciągany.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7143zł -0.59%
  • GBP 4.8665zł -0.33%
  • EUR 4.3979zł -0.18%
  • CHF 4.081zł 0.01%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020
   Największe w Europie dmuchane tory przeszkód pojawią się w puławskiej Marinie