Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Napadli na mężczyznę, pobili go i okradli. Nastoletni sprawcy rozboju zatrzymani

Policjanci z Kraśnika zatrzymali 17 i 18-latka, którzy odpowiedzą za napad na mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala, zaś jego napastnicy do policyjnego aresztu.

Wracał wieczorem do domu, kiedy nagle na jego drodze stanęło dwóch nastolatków. Napastnicy zaczęli bić swoją ofiarę, a następnie zabrali mężczyźnie z kieszeni 2 banknoty 100 dolarowe oraz 190 złotych. Pobity mężczyzna trafił do szpitala, tam został opatrzony.

Zaraz po zgłoszeniu kryminalni z Kraśnika rozpoczęli poszukiwania sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy gminy Zakrzówek w wieku 17 i 18 lat. Nastolatkowie zostali zatrzymali i przewiezieni na komendę. W trakcie składania wyjaśnień przyznali się do dokonania napaści, a w trakcie przeszukań w ich miejscach zamieszkania policjanci odnaleźli zabrane poszkodowanemu pieniądze.

Obaj młodzieńcy trafili do policyjnego aresztu. We wtorek zostaną doprowadzeni do prokuratora z zarzutem dokonania rozboju. Policjanci będą wnioskować o tymczasowy areszt dla zatrzymanych. Sprawcom napadu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Kraśnik)

7 komentarzy

  1. Do pudła wsiórasów.

  2. Kolejni pasożyci na utrzymanie kiedy państwo zacznie to utylizować na majdanku piecyki sie marnują bo nie są uzywane

  3. Gdy tylko się przyznali to powinni mieć ręce w nagrubszych miejscach połamane.
    Takim tylko riposta natychmiastowa przemawia do rozumu.

  4. Teraz taka fajna pora na porządki. Dać im ubrania w paski z napisem Zakład Karny i do sprzątania liści. Za każde zebrane 100 kg otrzymają kromkę chleba z masłem.

  5. Wpier###l spuścić gówniarzom może nauczą się szacunku do ludzi zasrańcy

  6. W ramach czego żądacie cierpienia sprawców? Zwymiotowałem owoc z drzewa poznania, polecam nie tylko dzieciom we mgle.

    • Taką głośna sprawa bo,, szwagier,, poszkodowanego pracuje w policji. Poszkodowany pije od dnia wydarzenia.banknoty przepil dawno, teraz odszkodowania szukają w tysiecach…