Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nadal występują utrudnienia na przejściach granicznych w Kukurykach i Dorohusku

Oczekiwanie na przejazd przez granicę nieznacznie się skróciło, jednak nadal trwa tzw. strajk włoski Służby Celnej. Podróżni przekraczający wschodnią granicę muszą uzbroić się w cierpliwość.

W chwili obecnej nieznacznie skrócił się czas oczekiwania na przejazd przez wschodnią granicę. Nadal w rejonie dróg krajowych nr 2 i 68 pojazdy ciężarowe stoją w kilkukilometrowej kolejce. Sznur pojazdów oczekujących przed przejściem w Kukurykach sięga do Zalesia i mierzy 12 km.

 


Z kolei na drodze krajowej nr 68 na pasie postojowym kolejka ma około 5 km, zaś pojazdy osobowe na krajowej 2 stoją od Wólki Dobryńskiej do Zalesia.

Przed przejściem granicznym w Dorohusku kolejka pojazdów ciężarowych sięga miejscowości Okopy i mierzy około 2 km zaś pojazdy osobowe zajmują około 500 metrów pobocza. Wybierając się w podróż za wschodnią granicę należy wziąć pod uwagę wydłużony czas oczekiwania na pokonanie przejść granicznych.

2016-06-12 11:28:38
(fot. wideo YT Bartosz Wołoszko)

3 komentarze

  1. Troche nie aktualna informacja, na ta chwile sytuacja jest inna

  2. najlepiej niech wywala tych co strajkują ,tak jak u prywaciarzy jak się nie podoba to żegnam jest dużo chętnych na twoje miejsce,a nie zaczeły pielęgniarki teraz celnicy,kto następny,chyba tylko na państwowych posadach mogą krzyczeć strajkować

    • Muszę się z Tobą zgodzić! Wczoraj widziałem korek przed Kukurykami, strasznie to wyglądało. Ja byłem niezadowolony z wypłaty to zmieniłem prace a te urzędasy będą się trzymać posadki jakie by nie były pieniądze.