690 680 960

Na zakręcie wpadł w poślizg, staranował bariery. Bardzo duże utrudnienia w ruchu na al. Tysiąclecia (zdjęcia)

Na łuku drogi na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w bariery. Z obu stron utworzyły się bardzo duże korki. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mężczyzna jechał od strony Świdnika. Na łuku jezdni nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, w wyniku czego auto wpadło w poślizg, staranował metalowe bariery i zatrzymało się na przeciwległym pasie ruchu .

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Łukasz, Monika)

28 komentarzy

 1. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu ale przez dwie godziny ciężko zepchnac wrak na bok i puścić ruch normalnie… A tak korek jak nie powiem co.
  Codziennie jeżdżę tedy do pracy. Jakoś nigdy z zakrętu nie wpadłem. No ale oponki mam ok i nie wchodzę więcej jak 80 chociaż przy suchej drodze 100 można bez problemu.

 2. Jak nie potrafią jeździć po deszczu to nie chce wiedzieć co się będzie działo jak śnieg spadnie

 3. Kiedy tam zrobią przyzwoite bariery ? aż przez imbecyli szalejących przednionapędowymi śmieciowymi szrotami ktoś zginie z przeciwka nie winny ?

 4. ten kierowca nie miał fatazji podczas jazdy!!! na mokrej nawierzchni w sporym łuku-pewnie miał jeszcze hu… opony całosezonowe albo stare letnie i 80 na liczniku i leciiiiiii jak długi!!!Widać brak doświadczenia,opanowania nad autem. PEZEZ TAKICH JEŁOPOW LUDZIE STOJA W KORKACH TRACA CZAS, PALIWO A TO RÓWNA SIE PIENIADZE BO KTOS SIE ROZBIJA TAM GDZIE NIEMA PRAWA SIE ROZBIC JADAC NORMALNIE Z GŁOWA.

 5. Kolejny po Redbulu ??

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin