690 680 960

Na trzy miesiące pożegnali się z uprawnieniami, dostali też wysokie mandaty

Przekraczanie prędkości w obszarze zabudowanym sporo kosztuje. Przekonali się o tym kierowcy, którzy otrzymali wysokie mandaty, zostały im zatrzymane uprawnienia na trzy miesiące, a także na ich kontach pojawiły się punkty karne.

Zamojscy policjanci wczoraj w miejscowości Wólka Wieprzecka zarejestrowali 20-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego, który kierując audi w obszarze zabudowanym na liczniku miał 114 km/h.

Z kolei w Brodach Dużych kierujący pojazdem marki Jeep, 55-latek z gminy Zamość, poruszał się z prędkością o 57 km/h większą niż zezwalają na to przepisy. Miłośnicy szybkiej jazdy na najbliższe trzy miesiące pożegnali się z uprawnieniami. Otrzymali również mandaty i po 10 punktów karnych.

Zgodnie z obowiązującym od początku roku taryfikatorem 20-latek za przekroczenie prędkości otrzymał mandat w wysokości 2000 złotych, natomiast 55-latek w wysokości 1500 złotych.

(fot. lublin12.pl\Policja Zamość)

5 komentarzy

 1. Janina Łatka - Zdziurkom

  Oni tak specjalnie… wiadomo przecież że warto pomagać (łatać budżet).

 2. W temacie: „pożegnali się z uprawnienia”

 3. i super … niekumakom asfaltu trzeba wystawiać wysokie mandaty … trzy miechy na przemyślenia, choć watpię w poprawę !!!!!

 4. Brawo Policja

 5. ciekawe ile psy kilometrów w zabudowanym przelecieli z prędkością ponad 100 na godzinę żeby ich zatrzymać.
  chyba tylko dzbany wierzą że oni to robią tylko jak zobaczą że ktoś jedzie za szybko, założyć psom GPS i zobaczycie jaka to wyższa konieczność cisnąć wszędzie po 120 bo może ktoś będzie jechał 100 i mu kwity zabierzemy.
  niewolnicy umysłowi wierzą że to coś daje oprócz kasy na łatanie dziur w 500 plusach.
  wyższa konieczność cisnąć 120 przez 5 miejscowości bo w 6 wsi ktoś będzie jechał 102 na godzinę. i będzie można bandytę z niego zrobić. ACAB. stańcie psy z radarami a nie na łatwiznę idziecie.
  jakoś jak nie zatrzymywali praw jazd za prędkość nie było głośnych akcji siadania na zderzak i zabierania kwitów, stały dziewczyny pracujące przy drodze z suszarą i się musieli wykazać, teraz to już przeszłość lepiej cisnąć radiowozem i zabierać kwity, gdzie w większości aut są w lepszym stanie technicznym niż te ich kijanki i inne bawarskie gów…o.
  W wielkiej brytani zakazali pościgów bawarskim szrotem bo zapala się w czasie jazdy, wprowadzili im ograniczenia do 140 beemkami XD a w Polsce kijanką ferrari zatrzymają bo za szybko jechał expresówką.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…