690 680 960

„Na rondzie w lewo?” Kierowca ciężarówki wjechał pod prąd

Dużo już widzieliśmy na zdjęciach i nagraniach od Czytelników, ale takiego „występu” na rondzie przy Makro jeszcze nie było. Kierujący ciężarówką wjechał pod prąd.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na rondzie im. Kasprzaka w rejonie Makro i Obi. Kierowca pojazdu ciężarowego wjechał pod prąd, od strony ul. Krańcowej.

Moment tego wyczynu zarejestrowała Czytelniczka. Na zdjęciu widać pojazd ciężarowy z naczepą skierowany w stronę ul. Chemicznej, na pasie do jazdy w kierunku ul. Krańcowej.

Podobne zachowanie już nie raz gościło na łamach naszego portalu, nie tylko na tym rondzie, ale także na innych w Lublinie. Apelujemy do kierowców o większą rozwagę, zanim swoim zachowaniem doprowadzą do tragedii na drodze.

„Na rondzie w lewo?” Kierowca ciężarówki wjechał pod prąd

(fot. nadesłane Barbara – dziękujemy!)

45 komentarzy

 1. To już Anglicy przyjezdzaja do nas do pracy, widocznie.

 2. Z UK do Polski i taki efekt.

 3. Wiklinowy nocnik

  Jop twoja mac, ja nie podumal

 4. To ja

 5. Proponuję każdemu komentującemu (broniącemu )komentatorowi siąść w taki zestaw i na tym rondzie pojechać pod prąd. Wtedy zobaczy jakim durniem trzeba być aby wykonać taki manewr w tym miejscu. Z e względu na wymiary pojazdu pojechać pod prąd trzeba wykazać się wybitną wyobrażnią i umiejętnościami aby tak wjechać.

 6. Gratuluję pomysłowości!!!

 7. Nie wiem dlaczego się czepiacie kolegi z dużego?może dużo jeździł w Anglii?a Wy jesteście idealni mało to się słyszy że kierowcy osobówek wjeżdżają pod prąd na zjazdach lub cofają na rondzie kto jest idealny niech pierwszy życia kamień.

  • Kolejny bezmózg. Jakby spadł z tego ronda na dół, to pewnie byś go usprawiedliwiał że dużo windą jeździł.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas