Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na obwodnicy Lublina ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne (zdjęcia)

Na obwodnicy Lublina pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu pracują strażacy, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 7 na obwodnicy Lublina, na pasie w kierunku Chełma\Zamościa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na wysokości Snopkowa pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne, na odcinku pomiędzy węzłem Sławinek a węzłem Czechów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Ciężarówka, której ciągnik siodłowy zjechał z drogi, blokuje przejazd za sprawą stojącej naczepy na pasie ruchu.

Zdarzenie miało miejsce około 500 metrów przed zjazdem na Przytoczno. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

Na obwodnicy Lublina ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne (zdjęcia)

Na obwodnicy Lublina ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne (zdjęcia)

(fot. nadesłane Agnieszka)

9 komentarzy

  1. Z fotki można wywnioskować,że w naszym regionie piasek jest nieprzeciętnie drogi,bo jask zwykle wygładzją pługami drogę ale nie sypią.A przecież wystarczy tylko troszkę piachem sypnąć,żeby przyczepnośc bardzo wzrosła.

  2. juz teraz korek na kilka km

    • bo wypadek zaskoczył Policję, musi się stać zadość tradycji poczekamy na przyjazd niebieskich ze 3 godzinki a do tego czasu dziękujmy że są z nami strażacy…

  3. zapytajcie drogowców dlaczego ten tir wisi na barierach

  4. sytuacja na drogach pierwszej kategorii zaskoczyła drogowców …. szkoda gadać no ale w kuluarach słychać opóźniamy opóźniamy bo utrzymanie 24h zaplanowaliśmy od stycznia, firma szwagra więc nie ma co do zganiać w nocy o północy tylko dlatego że śnieg pada, kierowcy rozjeżdżą…

  5. Najważniejsze, że gddkia (jak zapewniała) jest przygotowana do zimy 😉

Z kraju

Polityka i społeczeństwo