690 680 960

Na granicy z Białorusią odzyskano dwa pojazdy skradzione na terenie Finlandii i Francji

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, odzyskali samochody pochodzące z przestępstwa o wartości 125 tys. zł. Pojazdy zostały utracone na terenie Francji.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Sławatyczach, na kierunku wyjazdowym, funkcjonariusze NOSG zatrzymali obywatela Białorusi.

– Podróżny usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki Mercedes GLK o szacunkowej wartości 75 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN. Po dokonaniu kolejnych sprawdzeń, ustalono, iż pojazd został skradziony na terytorium Finlandii – informuje ppor. Dariusz Sienicki rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Kolejne auto pochodzące z przestępstwa odzyskano na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu.

– Tym razem do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym, stawił się obywatel Białorusi, podróżujący samochodem marki Volkswagen Multivan. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze ustalili, iż auto o wartości 50 tys. zł, zostało skradzione na terytorium Francji – wyjaśnia ppor. Dariusz Sienicki.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy i podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 4 mln zł.

unnamed (1)

2017-05-10 07:15:09
(fot. NOSG)

Jeden komentarz

  1. nie no szacun chłopaki mają oko naprawdę mają efekty pracy ruski niemca przejechał i go nie zwineli a tu polskie czujne oko szacun chłopaki oby tak dalej

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas