Na drodze wojewódzkiej nr 812 opel uderzył w drzewo (zdjęcia)

We wtorek przed południem na drodze wojewódzkiej nr 812 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w Łomazach w powiecie bialskim, w ciągu ulicy Spółdzielczej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy marki Opel zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak ustaliliśmy, w zdarzeniu ucierpiała jedna osoba i została przewieziona do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Policjanci ustalają w jakich okolicznościach osoba kierująca pojazdem zjechała z drogi.

(fot. lublin112.pl, autopomocni.pl)

3 komentarze

  1. Trzeba zupełnie nie mieć instynktu samozachowawczego, żeby wjechać w drzewo. To kolejny z kilku milionów kolizji/wypadków które w tym roku spowodujemy jako najlepsi kierowcy Europy.
    Przy tym wszystkim pouczając innych jak należy się poruszać oraz ich obrażając. Często nawet w sytuacjach, gdy nie było u nich żadnej winy.

  2. I teraz wyobraźmy sobie, że samochód wjeżdża wieczorem w osobę stojącą przy drodze, na miejscu tego drzewa. Co czytamy na forum? Apel do pieszych, żeby nosili odblaski i 100% głosów o winie pieszego.

  3. Od kilka miesięcy na forum czytamy, że zwiększenie praw pieszych na PdP to zły pomysł, a dużo lepszym jest odebranie pieszym pierwszeństwa na przejściach dla pieszych, bo to spowoduje zwiększenie u nich ostrożności i w konsekwencji ich bezpieczeństwa.
    Zatem dlaczego analogicznie nie zabronić kierującym wjeżdżania w przydrożne drzewa? Zabrońmy tego wprost ustawą (bo już pośrednio jest uregulowane), a takie wypadki przejdą do historii.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew