Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na drodze S12 przewrócił się pojazd dostawczy. Zablokowany zjazd na węźle

W czwartek rano na węźle Kurów Zachód doszło do przewrócenia się pojazdu dostawczego. W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na węźle Kurów Zachów w rejonie miejscowości Chrząchówek w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że przewrócił się tam pojazd dostawczy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Występują spore utrudnienia w ruchu, zablokowany jest zjazd na węźle Kurów Zachód w kierunku Radomia. Sugerowany objazd do Radomia: węzeł Kurów Zachód – S17 – węzeł Żyrzyn (zawrócenie na węźle) – S17 – węzeł Kurów Zachód (zjazd w kierunku Radomia).

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 7:30.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Szybciej, jeszcze szybciej

  2. Pewnie mu kunolis wyskoczył

  3. Zapewne jechał z przepisową szybkoscią a za wywrotkę odpowiedzialny jest porwist wiatr który dziś wieje .Ale poczekajmy na dochodzenie prowadzone przez funkcjonariuszy w tej sprawie ,bo zapewne ” badają szczegółowe okolicznosci zdarzenia ” ,jak zbadają to wszystkigo się dowiemy i najważniejszego w tym „badaniu ” czyli kto dostanie mandat

Wiadomości z info112