Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zuchwała kradzież roweru, policjanci poszukują tego mężczyzny

W połowie lipca w Opolu Lubelskim doszło do kradzieży roweru pozostawionego przed sklepem przy ulicy Strażackiej. Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny poszukiwanego do tej sprawy.

Do kradzieży doszło 15 lipca tego roku około godziny 16 w Opolu Lubelskim przy ul. Strażackiej. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że mężczyzna wykorzystując fakt, że właścicielka roweru weszła na chwilę do jednego ze sklepów pozostawiając rower bez opieki, zabrał pojazd odjeżdżając w nieznanym kierunku.

Policjanci ustalili, że mężczyzna został nagrany przez kamerę. Na nagraniu widać mężczyznę szczupłej budowy ciała ubranego w czerwoną bluzkę z krótkim rękawem i czarne spodnie. Mężczyzna miał na głowie czapkę kaszkietówkę w kolorze moro. Mężczyzna posiadał ciemny zarost. Skradziony przez niego rower marki Dawstar Sekvana był białego koloru i miał na bagażniku zamontowany metalowy koszyk.

Osoby, które rozpoznają osobę na prezentowanym zdjęciu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerem telefonu 478122210 bądź pod numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość.

Zuchwała kradzież roweru, policjanci poszukują tego mężczyzny

(fot. Policja Opole Lubelskie)

8 komentarzy

 1. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Jakie miasto taka przestępczość

  • Dochodzi jeszcze jazda po chodniku.

  • Ten rower, choć to z tych najtańszych, mocno nie odbiega wartością od najtańszych samochodów na naszych drogach. Sporą część to nawet przewyższa.

 2. Leon z działek

  No to niuch przed siebie i szukaj, szukaj! A nie czekają aż na tacy ktoś poda, szukaj, szukaj!

 3. Wydaje mi się, że Pan Złodziej kierujący rowerem przedrzeźnia mlaskającego Naczelnika. Stąd publikacja wizerunku i podjęcie czynności przez policjantów. Pojazd szybko się znajdzie.

  • Źle napisałem. Rower nie koniecznie się znajdzie, ale za to sprawca kradzieży zostanie zatrzymany.

 4. Pewien nie jestem, ale… chyba ta osobopostać często jeździ różnymi rowerami w okolicach ogrodu saskiego i ul. Lipowej. Wczoraj bodajże na dziecięcym???

 5. Typowy „masz pan 2 złote?”

Z kraju

Polityka i społeczeństwo