Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na drodze krajowej nr 2 rozpoczął się protest kierowców

Na drodze krajowej nr 2 rozpoczął się protest kierowców. Uczestnicy chodzą po jednym z przejść dla pieszych w Styrzyńcu.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w piątek rano na drodze krajowej nr 2 rozpoczął się protest kierowców ciężarówek. Ma on związek z długim oczekiwaniem na odprawę pojazdów ciężarowych na przejściu granicznym w Koroszczynie.

Protestujący zablokowali drogę poprzez chodzenie po przejściu dla pieszych. Pojedyncze pojazdy są przepuszczane, co pewien czas, według uznania protestujących.

Obecnie utrudnienia z przejazdem występują na odcinku pomiędzy Międzyrzecem Podlaskim a Białą Podlaską. Na miejscu obecni są również policjanci. Nie ma informacji ile potrwa blokada drogi.

AKTUALIZACJA 10:58

Przed godziną 11 na drodze krajowej nr 2 pojawił się kolejny protest. W miejscowości Woskrzenice Duże kierowcy ciężarówek chodzą po przejściu dla pieszych. Pojedyncze pojazdy są przepuszczane, co pewien czas, według uznania protestujących. Protest odbywa się na odcinku Biała Podlaska – Terespol.

(fot. Policja Biała Podlaska\ilustracyjne)

18 komentarzy

 1. Szybkością nie grzeszą

  Późno taka infoacja.

  • stop stupid pipol

   a kiedy miała być? skoro teraz weszli a nie był to planowany protest..mylisz cos?

 2. Wyłapać i odesłać Putinowi do łagrów, niech sobie tam protestują.

  • Po co. Cała Europa w tym Polska ma problem z gigantycznym brakiem kierowców zawodowych. Lepiej szanować tych co jeszcze mamy.

 3. niech ida w pi…c putinowskie pacholki

 4. Chwala rasyji.

 5. niech jadą sobie wszystkie tiry na rosyjskich i białoruskich rejestracjach prze Ukrainę przecież według putina tam nie ma wojny.

 6. To już przechodzi ludzkie pojęcie jak kasa może ludziom rozum odebrać. Na wszystko przymkną oczy byle tylko plutinowi towar dowieść. Wstyd!!!!

  • myślenie_nie w cenie

   Jak znam zycie pracujesz lalusiu na etacie. Ludzie traca dorobek wielu lat pracy bo kilku aktywistów blokuje granicę a maskołapacze nic z tym nie robią a jeszcze ochraniaja toto… Jakoś gazociagu w najmodniejszym kraju nie blokuja- a to 100mln euro dziennie dla Rosji. Przeszkadza im za to wart 5mln transport drogowy- tak to logiczne.

   • magnesiarze liczą na ruskich bo czasy pracy nie obowiązują LLU w przewadze, pseudo wielkie firmy. pomagajcie putinowi to jak przyjdzie was ratować i wyzwalać to może was oszczędzi. biznes is biznes. oni chętnie by ruskom pomogli tacy ich bracia drudzy, a potem na giełdach transportowych piszą ruskie piz…y że polska będzie leżała na terytorium rosji. lać tych dziadów z tego przejścia aż skóra będzie pękać.

 7. pieszy ma zawsze pierwszeństwo , niech blokują

 8. A polska to towaru nie wozi dla ruskiego ani nie kupuje???

 9. Jak jechałem to widziałem same białoruskie ciężarówy w długiej kolejce. Jak będą fikać to zamknąć granicę na cztery spusty. Odsetek innych rejestracji jest znikomy.

 10. Jedni blokują im drogi do przejścia granicznego żeby nie jeździli na wschód przez co kolejki, więc postanowili zaprotestować przeciw temu w taki sposób, że sami będą blokować drogi. Zaś zajęci blokowaniem dróg nie będą jeździli wcale ku uciesze tych co protestują na granicy. Bardzo inteligentne, ci kierowcy mogą tak protestować do końca świata i o jeden dzień dłużej 😀

  • Bo wystarczy umięjętność czytania i pisania w stopniu podstawowym, żeby tym zawodem się parać. Oczekujesz jakiegoś głębszego myślenia?

Wiadomości z info112