Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Myśliwy postrzelił myśliwego. Interweniował śmigłowiec LPR

W niedzielę rano w lesie w okolicy miejscowości Okrągłe po zakończonym polowaniu doszło do postrzelenia mężczyzny. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 23-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 7 w rejonie miejscowości Okrągłe w powiecie biłgorajskim. Po zakończonym polowaniu jeden z mężczyzn został postrzelony z broni.

Jak informują policjanci, ze wstępnych ustaleń wynika, iż po zakończonym polowaniu 23-latek został postrzelony przez 40-latka. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. 40-latek był trzeźwy.

(fot. pixabay.com)

33 komentarze

 1. Byłem w wojsku całe 2 lata , zaliczyłem 60 słuźb wartowniczych , miałem ostrą amunicje przy giwerze i nigdy nie słyszałem by źołnierze kogoś postrzelili lub sami wypalili do siebie .
  Ale dziś są inne standarty????

 2. No i kogo to obchodzi, postrzelił, szkoda że przeżył, dzisiaj ciężko o robotę nie wszyscy mają pidwyzki 50% jak darmozjady z PiS i barany co na nich głosowali.

  • Nie ubliżając nikomu to także darmozjady z opozycji na których jak myślę głosowałeś byli za podwyżkami dla nich.

 3. studętkom jezdem to wiem, że...

  Myślę, że jak lekarze dołożą starań, to grabarz będzie miał co robić

  • A ja myślę, że jak będzie bardzo chciał żyć, to nawet starania lekarzy nie pomogą, i nie da zarobić grabarzowi.

 4. I bardzo dobrze. Powinni mieć prawo strzelać tylko do siebie. Zboczeńcy jak są głodni niech idą do knajpy na sałatkę.

 5. Krzysztof,, Ochota,,

  Jak było nie wiemy, ale wierzymy, że to był jego ostatni strzał. Pozwolenie na broń pójdzie do kosza raczej.

 6. XDX faktycznie mało słyszałeś, jak ci dali ostre pestki to nie byłeś na karnej więc daruj sobie te kolana.

 7. jakie to koło łowieckie?

 8. Ubolewam, że w ostatnich kilku latach zmniejszyła się populacja dzików, ale i np. jeleni, zajęcy, a nawet w kilku przypadkach wilków. Dlaczego za PiS? Bo PiS to partia podla, która wszystko upolityczniła i najważniejsza dla nich jest władza, pycha i zyski…

 9. Niestety w ostatnich kilku latach znacznie zmniejszyła się populacja dzików, co gorsza jeleni, zajęcy, ale i w kilu przypadkach wilków. Dlaczego za PiS? Bo PiS to partia podla, która wszystko upolityczniła, dla której liczy się tylko władza, pycha i zyski

Z kraju