Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Możesz poczuć się jak burmistrz Kazimierza Dolnego. Wystarczy wziąć udział w licytacji

Burmistrz Kazimierza Dolnego Artur Pomianowski zaprasza do wzięcia udziału w licytacji na rzecz WOŚP. Osoba, która ją wygra, będzie mogła przez jeden dzień towarzyszyć burmistrzowi w jego pracy.

Poczuj się jak burmistrz Kazimierz Dolnego – Perły Renesansu i wygraj licytację, której nagrodą jest możliwość towarzyszenia przez jeden dzień burmistrzowi miasta.

W malowniczym Kazimierzu Dolnym mieszka na stałe mniej niż 2000 osób, a liczbę odwiedzających go rokrocznie gości szacuje się na ponad milion. Zarządzanie pomnikiem historii, tak licznie odwiedzanym przez turystów, to nie lada wyzwanie.

Czym zajmuje się burmistrz? Jak wygląda typowy dzień jego pracy? Z jakimi problemami musi się mierzyć? Te i inne pytanie będzie można mu zadać osobiście, co więcej, osoba która wygra licytację, będzie miała szansę potowarzyszyć mu przez jeden dzień w pracy i przekonać się, z czym wiąże się zarządzanie tym wyjątkowym miasteczkiem.

W tym roku wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zbierane są pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Link do licytacji, której zwycięzca będzie mógł zasiąść u boku burmistrza Kazimierza Dolnego: https://allegro.pl/oferta/poczuj-sie-jak-burmistrz-kazimierza-dolnego-10140483689

Możesz poczuć się jak burmistrz Kazimierza Dolnego. Wystarczy wziąć udział w licytacji

(fot. nadesłane UM Kazimierz Dolny)

7 komentarzy

  1. Panie „Burmistrz”….WAL SIĘ !!! Ani centa na ten przekręt.

  2. Chyba cie gościu *** grosza nie dam na Oszustów i kretaczy

  3. Co wy barany hejtujecie. Super pomysł, fajnie że Pan Burmistrz przyłącza się do pomagania.

  4. Krzysztof,, Ochota,,

    Nie obiecuję na 100 procent, ale jak uzbieram trochę czasu to śmignę do Kazimierza z przyjemnością. ? To ja,,,,

  5. WOŚP powinien też wesprzeć oddziały psychiatryczne bo przy tym biznesie co rząd robi cowid to nie jednemu rządzącemu jest-będzie potrzebna porada

  6. Wiem co robi burmistrz, 10 lat plan zagospodarowania przestrzennego nie mogą dokończyć przez co musiałem kupić działkę w innej gminie bo mojej się na ten czas od lat 10 nie da odrolnnic przy drodze z wodą i prądem na dzialce, bo muszą stary plan dokończyć . 10 lat zwlekania ludzi z decyzją działek gdzie jeszcze tak jest???

Z kraju