Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mocni razem – służymy Ojczyźnie i Społeczeństwu: Muszla Koncertowa wypełniona po brzegi (zdjęcia)

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się wczorajszy koncert w Ogrodzie Saskim. Wydarzenie zorganizowano z okazji Święta Wojska Polskiego.

W sobotę, z okazji Święta Wojska Polskiego, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Mowa o koncercie plenerowym pn. „Mocni razem – służymy Ojczyźnie i Społeczeństwu”, w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego i Orkiestry Wojskowej z Lublina.

Repertuar podzielono na dwie części. W pierwszej, uczestnicy usłyszeli m.in. znane utwory muzyki klasycznej, nawiązujące do chwały oręża polskiego. Natomiast w drugiej orkiestra zaprezentowała najpiękniejsze utwory autorstwa, w aranżacji i pod batutą Krzesimira Dębskiego.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie miejsca siedzące były zajęte, wiele osób słuchało koncertu na stojąco.

15 komentarzy

 1. Dobrze że dzieciom nie rozdawali drewnianych karabinów i zapisywali do WOT.

 2. SILNI RAZEM – TYLKO TFUSK!

 3. Silni i wolni, jak tylko odgonimy pissowskie wieprze od koryta co doprowadziły Polskę ro ruiny.

 4. Jak tylko znajdę klamkę do drzwi to wam pokażę

  • Wymyśl swój nick. Żałosny jesteś.

   • A co, zastrzegłeś sobie prawnie ?
    Przysłowie mówi, że nie jednemu burkowi Józef na imię. 😆

  • Józefie, w 1939 gadali, że są zwarci i gotowi, teraz, że mocni razem. Z kim, z licealistami i marnie opłacanymi najemnikami* ?

   * – myślę tu o słabo wynagradzanych żołnierzach zawodowych

   • Stanisław Paluch Czosnkowy

    „Najemnikom” to bez różnicy – za PO będą walczyli z „bolszewikami”, a za PiSu z „niemieckimi pachołkami”. Hajs musi się zgadzać – jak JE Władimir Władimirowicz wjedzie tankami, to bez względu na polityczną orientację mundurowi chłopcy będą zrzucali narodowe barwy i uciekali na „cywilizowany zachód” albo śpiewali „Międzynarodówkę” i puszczali kulkę w łeb „reakcjonistkom”.

 5. Kolejne wypociny troli z peło.

 6. Chcemy czy nie chcemy- służymy. Wystarczy pobyć na prawdziwej wojnie, żeby zrozumieć o co chodzi i czym tam jesteśmy, i kim się przez to stajemy.

Dodaj komentarz

Z kraju