Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Młody mężczyzna toczy nierówną walkę z podstępną chorobą. Potrzebna krew

Na prośbę najbliższych publikujemy informację z apelem o oddawanie krwi dla Krzysztofa Cichosza przebywającego w szpitalu w Lublinie. Pilnie potrzebna jest krew grupy 0RH+.

Młody mężczyzna toczy nierówną walkę z podstępną chorobą i potrzebuje krwi. Obecnie przebywa w szpitalu w Lublinie i oczekuje na operację.

– Nasz przyjaciel, kolega, syn, kuzyn, znajomy potrzebuje teraz naszej pomocy. Choroba autoimmunologiczna, postępująca z każdym dniem obecnie zagraża jego życiu. Przed nim operacja, być może ostatniej szansy, dlatego potrzebna jest natychmiastowa pomoc! Potrzebna jest zwłaszcza grupa 0RH+, ale pomóc może każdy, wystarczy przy oddawaniu krwi wskazać Krzyśka, a dostanie dedykowaną krew w pierwszej kolejności – czytamy w przesłanej do nas informacji.

Krew można oddać w całej Polsce, wystarczy podać dane: Krzysztof Cichosz, SPSK nr1 w Lublinie. W naszym mieście krew można oddać przy ul. Żołnierzy Niepodległej 8.

15 komentarzy

 1. Zemsta mechanika

  Gdyby przestali toczyć krew pijakom i menelom którzy całe życie chlali a potem ładują w szpitalu bo wątroby i trzustki wysiadają a przecież trzeba ratować,,człowieka,,

  • Spójrz na swoje życie jest gowno warte i mścisz się na innych jakby twoje dziecko coś takiego spotkało szukał byś pomocy wszędzie

   • Zemsta mechanika

    Michał po pierwsze ja nikogo nie obrażam. Po drugie uważam że osobie chorej jak najbardziej trzeba pomagać tym bardziej że jest to choroba na którą nie miał wpływu. Ale sory bardzo jeżeli ktoś pije całe życie to chyba sobie na to sam zapracowuje.

   • Zemsta mechanika

    Broń Panie Boze nie mówię tu o tej konkretnej osobie żebyś mnie dobrze zrozumiał tylko wiemy co się dzieje w szpitalach. Jako pojęcie ogólnie wzięte. Polska służba zdrowia wydaje miliony na niepotrzebne leczenia a osobom naprawdę potrzebującym to oni sami muszą szukać pomocy bo państwo nie refunduje

   • Zemsta mechanika

    A tak jeszcze dla ścisłości też mam chore niepełnosprawne dziecko i uwierz mi wiem co to znaczy. Za rezonans głowy który musiałem robić w Warszawie bo w lublinie w trybie cito kazali mi czekać 1,5 roku więc zapłaciłem prywatnie 1400 zł. Turnus rehabilitacyjny 2 tyg kosztuje 13 tys. Za który też muszę płacić z własnej kieszeni bo wg PEFRON jestem bogaty i mogę sobie sam opłacić a przekroczyłem o 2 zł dozwoloną kwotę o dofinansowanie. Więc caly rok muszę odkładać żeby moje dziecko raz w roku miało porządna rehabilitację. Za każdego specjalistę muszę płacić z własnej kieszeni bo kolejki na fundusz to nawet rok. Plus jeszcze prywatne zajęcia z terapeutami za które oczywiście też muszę zapłacić. Także uwierz mi wiem co znaczy mieć chore dziecko.

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  A myślisz że czego ludzie piją, często piją z odrzucenia przez społeczeństwo ,bo nikomu człowiek nie jest potrzebny

 3. To przykre. Ale moja curka studiuje prawo.

 4. Mam tą samą grupę oddałem 20 litry przez koronę przestałem chętnie bym oddał do lbn mam 50 km

 5. ta „curka” mogła by pójść na jp i mamusię nauczyć ortografi xD

  • Dzięki że Mnie wyręczyłeś chciałem napisać żeby poszła na polonistykę a tak too nie ma tematu

 6. Wracam we wtorek. Zamelduje się w punkcie. Rzadka grupa krwi ludzi szlachetnych. Chętnie pomogę.

 7. Czy nie chodzi o grupę 0RH-? Na stronie centrum krwiodawstwa są informacje o brakach w poszczególnych województwach

 8. Zawsze mnie interesowało jak poznać swoją grupę krwi. Czy przy badaniach do pracy też się da jakoś ją poznać ? W piątek mam znowu specjalistyczne badania do pracy bo wymaga tego zakład ale skąd ja mam znać swoją grupę krwi.? Oni zbadają poziom cukru, ciśnienie i poszedł do następnego pokoju.

Dodaj komentarz

Z kraju