Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Milejów: Ukrainka urodziła dziecko podczas pracy w zakładzie. Wyrzuciła je do kosza

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło w zakładzie przetwórstwa owocowo-warzywnego w Milejowie. Postępowanie prowadzone jest w kierunku usiłowania zabójstwa dziecka.

Ze wstępnych ustaleń, jakie poczyniono do tej pory wynika, że jedna z zatrudnionych w zakładzie kobiet urodziła dziecko podczas pracy. Jest to 36-letnia obywatelka Ukrainy. W pewnym momencie odeszła od taśmy produkcyjnej i długo nie wracała. W zakładzie pracowała też siostra kobiety, która po pewnym czasie poszła jej szukać. Znalazła ją zakrwawioną w łazience.

Jak się okazało kobieta urodziła dziecko, jednak nigdzie w pobliżu go nie było. Pracownice zakładu znalazły je w plastikowym koszu. Noworodek nie oddychał, jednak udało się uratować jego życie.

Jak nas poinformowano, na terenie zakładu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego. 36-latkę wraz z dzieckiem przetransportowano do szpitala.

Policjanci powiadomili o sprawie prokuraturę. Śledczy prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania zabójstwa noworodka. Ukrainki do chwili obecnej nie udało się przesłuchać.

2018-07-26 11:13:53
(fot. pixabay.com)

15 komentarzy

 1. Co na to Jahwe, co na to Jezus?

  • Jak to co. Daje nam jeszcze chwilę czas żebyśmy się przekonali jak wygląda świat rządzony przez Szatana i ludzi którym się wydaje że potrafią rządzić się sami”.

 2. Kobieta przed porodem i ciężko pracująca. Jak dla mnie skandal to kazać pracować takiej kobiecie.

  • XY- masz rację .Czy nikt z personelu nie wiedział o ciąży tej kobiety??? I nie wchodzi w grę przynaleźność narodowa bo ludzie przyjeźdzają do pracy tak jak Polacy wyjeźdzają i szkają lepszych godniejszych warunków do życia.

   • Akurat to nie pierwszy przypadek a pracujace tam ukrainki ukrywaja ciążę przed wspolracownikami aby tylko pracowac, co nimi kieruje?niewiadomo, poltora roku temu byl tez tam podobny przypadek: kiedy wezwano karetke bo ukrainka zaslabla, urodziła w trakcie transportu do szpitala, w szoku byli nawet ratownicy ze jest w ciazy, kiedy pytano ja dlaczego ukrywala stwierdzila, ze ma meza na Ukrainie a zaszla w pl i nie chciala aby wyszla na jaw jej zdrada..

  • bandera skazał

 3. Nie od dziś wiadomo że w tych zakładach człowiek jest źle traktowany. Dlaczego nikt z pracowników nie zwrócił uwagi na kobietę w zaawansowanej ciąży? Tym też powinni się zająć.

  • Bardzo ciekawe że nikt nie zauważył że kobieta jest w zaawansowanej ciąży.

  • Kurczę, kobieta sama powinna wiedzieć że ma o siebie dbać i się oszczedzac. Są rzeczy ważniejsze niż kasa. A może nie wiedziała że jest w ciąży…?

 4. Kobieta w ciąży 12 godzin na nogach w zimnie ….ludzie jaki my mamy wiek

Z kraju