Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

To mieszkaniec Śląska zginął pod kołami audi. Nie wiadomo co robił w naszym regionie

Policja ustaliła dane mężczyzny, który pod koniec stycznia zginął potrącony przez samochód. Wciąż ustalane jest, skąd się znalazł w tej okolicy.

Policjanci z Biłgoraja ustalili dane mężczyzny, który w niedzielę 30 stycznia przed godziną 18 został potrącony przez audi. Wypadek miał miejsce w miejscowości Luchów Górny, pomiędzy Tarnogrodem a Majdanem Sieniawskim, na przebiegającym przez las odcinku trasy Biłgoraj – Sieniawa. Pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować życia mężczyźnie.

Jak ustalili policjanci, pieszy poruszał się środkiem jezdni, co więcej, nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Kierowca audi, 28-letni mieszkaniec Hrubieszowa był trzeźwy.

Ponieważ ofiara nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów, przez dłuższy czas nie była możliwa jej identyfikacja. Zwłaszcza, że nikt z okolicy nie zgłaszał zaginięcia swojego bliskiego. Dopiero później okazało się, że jest to 31-letni mieszkaniec Świdnicy na Śląsku.

Wciąż trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Policjanci sprawdzają również, w jakich okolicznościach mężczyzna znalazł się w naszym regionie, oraz co robił w lesie na środku drogi.


Wyświetl większą mapę

(fot. policja)
2016-02-11 08:00:35

8 komentarzy

 1. Jak mieszkaniec Świdnicy, to może jakiś „niedobitek” sowieckiej Armi, który dopiero teraz zorietował się, że jego towarzysze zostali wygnani do siebie, ajemu jakoś dłużej wypadło „gościć” w Polsce i wracał do Rosji.
  Tak jak to sie zdarzyło pewnemu trabowatemu Japonczykowi, który dobre 30 lat po zakończeniu II WŚ został „znaleziony” ma Malediwach.

  • Ale satysfakcja z wyplowania żółci

   • Ja tylko „podrzucam” wersję przyczyny gościnnych występów owego domniemanego mieszkańca Świdnicy, zakończonych Jego całkowitą stabilizacją.

 2. Pochodzę ze Śląska

  Świdnica to Dolny Śląsk. Nie wprowadzajcie w błąd. Zapis, że mieszkaniec Śląska sugeruje, że jest mieszkańcem województwa Śląskiego a nie Dolnośląskiego

 3. Wyjaśnione: rozpędził się do 88MPH i przeniósł się w czasie na drogę, po której jechało ał-DI

 4. Może jechał autostopem do Świdnicy, ale źle usłyszał kierowcę i dojechali do Świdnika ?

 5. podpus (wymagane)

  Ku..wa na spacer przyszedł. Jaki ch.j co tu robił?

 6. Swawolnik okoliczny

  Nie ważne skąd był i co tu robił…
  Selekcja naturalna spowodowała, że jest mniej lub bardziej „świętej” pamięci i narobił kłopotów kierowcy.