Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy Wrotkowa bez gazu. Doszło do awarii stacji gazowej

Czytelnicy informują nas o braku gazu w sieci na terenie osiedla Nałkowskich. Jak się okazuje, doszło do awarii stacji gazowej. Trwa obecnie usuwanie usterki.

W czwartek po południu otrzymaliśmy informację od mieszkańców Wrotkowa, że nie mają oni dostępu do gazu. Chodzi o ulice znajdujące się w rejonie os. Nałkowskich oraz os. Medalionów.

Jak informuje Polska Spółka Gazownictwa do awarii doszło o godzinie 15:20 a planowany czas wyłączenia podany jest do godziny 23:59. Jak czytamy w komunikacie, doszło do awarii stacji gazowej.

– Najczęstszą przyczyną braku gazu są awarie, których usunięcie może zająć trochę czasu. Dodatkowo występują sytuacje, kiedy Operator musi przeprowadzić niezbędne prace na sieci gazowej, których nie można wykonać w sposób inny niż czasowe wyłączenie zasilania Odbiorców. Staramy się, aby każda prowadzona przez nas praca miała jak najmniejszy wpływ na twój dostęp do gazu, a awaria została usunięta jak najszybciej – informuje PSG.

Aktualne informacje o awariach znajdziecie tutaj: https://www.psgaz.pl/przerwy-w-dostawie-gazu

(fot. pixabay.com)

35 komentarzy

  1. 8 rano i nadal nie ma gazu

  2. Zdumiona lublinianka

    Dzień dobry. Jest 8:00 i nie ma nadal gazu.

  3. Nadal nie ma gazu…

  4. a sasin obiecywał, że gazu nie zabraknie no i już zaczyna brakować. o y tylko niemówił, że obywatele żyją coraz dłużej bo wtedy biada nam.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo