690 680 960

Zderzenie kilku pojazdów na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Po zderzeniu kilku pojazdów na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa występują utrudnienia z przejazdem. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15 na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa, na wysokości Giełdy Elizówka, na lewym pasie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu kilku pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano na miejscu, w trzech odrębnych zdarzeniach udział brało łącznie pięć pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pojazd dostawczy marki Opel zderzył się z citroenem, z kolei w dostawczego opla uderzyło audi. W audi wjechał nissan, który zderzył się jeszcze z peugeotem.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko, które przetransportowano do szpitala. Obecnie w rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 18.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. utrzymam odstęp,
  nie pomyślał nikt….

 2. Nie mogło zabraknąć aŁdi i kierującego aŁdi. To ten w czapeczce z daszkiem.

 3. … super !!! … doigrał się w końcu ten przygłup z audi … jednego oszołoma mniej na drodze

 4. szybko i bezpiecznie to trzeba umieć

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  Franiu ty nie jesteś taki głupi ,jak cię tu pozostali komentujący oceniają,bo to nie Aldi czy BMW jest winne,jak się jedzie mądrze to i byle gratem się dojedzie.Natomiast nie wiem czy to nauki jazdy czy ktoś inny tak uczy,by jeździć na zasadzie-hello czemu zwalniasz,hello czemu się zatrzymujesz,hello czemu zmieniasz pas ruchu i hello czemu nie jedziesz na wprost na czerwonym-bo ja stoję tuż za tobą i mam już zielone do skrętu w prawo.Tak niestety ludzie jeżdżą

 6. Dziwnie na tym odcinku dzisiaj było. Jechałem tamtędy kilka, może kilkanaście minut przed wypadkiem. Samochód za samochodem, ale każdy deptał ile wlezie…

 7. Jeżdżę tamtędy codziennie. Gapienie sie kierowcow w telefon, to powszechne zjawisko. Pisanie SMS-ów też ma miejsce.

 8. Świetne miejsce dla policji z dronem. Poganiacz za poganiaczem…

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas