Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miała 2,5 promila, spacerowała z 3-latkiem po parku

Wczoraj policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która mając 2,5 promila alkoholu spacerowała z 3-latkiem po parku. Dziecko trafiło pod opiekę babci, zaś nieodpowiedzialna mama wkrótce stanie przed sądem.

W poniedziałek dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące dziwnie zachowującej się kobiety, która chodziła po parku w Łabuniach razem z małym dzieckiem. Funkcjonariusze udali się na miejsce i zastali tam kobietę spacerującą z malutkim dzieckiem.

Po jej zachowaniu widać było, że znajduje się pod działaniem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że w organizmie 34-letniej matki było prawie 2,5 promila alkoholu. Kobieta powiedziała mundurowym, że nic się nie stało i korzystając z pięknej pogody postanowiła jedynie pospacerować po parku ze swoim 3-letnim dzieckiem.

Funkcjonariusz przekazali dziecko babci, zaś 34-letnie mieszkanka gminy Łabunie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie się tłumaczyć przed sądem.

Policjanci przypominają, że nietrzeźwi rodzice i opiekunowie narażają dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Kodeks karny za takie postępowanie przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. Co za czasy. Za PRL-u to było nie do pomyślenia, żeby milicja zatrzymywała matkę z dzieckiem spacerującą po parku. Lewackie reżimowe państwo ściga matki a chroni zboczeńców paradujących po ulicach i głoszących swoje dewiacje.

  2. No i polowanie na nowego tatusia spaliło na panewce.

  3. co ona? z 3 latkiem to 3 promile…nie 2,5

  4. Jerzy Gondol z Nadwisły

    Dziecko trafiło pod opiekę babci, zaś nieodpowiedzialna mama wkrótce stanie przed sądem – a potem już będą żyli długo i szczęśliwie. Przynajmniej są takie założenia prawne.

  5. NASTĘPNA PIJANA ALIMENCIARA. KIEDY TYM KUR…… NAPRAWDĘ ZACZNĄ ZABIERAĆ TE DZIECI??! WZOREM AMERYKI KIEROWAĆ DO PRACY TE SMIERDZACE NIEROBY! A JAK NIE BĘDĄ CHCIAŁY PRACOWAĆ COFAĆ WSZYSTKIE ZASIŁKI!!! SKONCZY SIE KURE…STWO I PICIE!

  6. Wam się ludzie w głowach poprzewracała z tych durnych komentarzy

  7. czy to prawda że zasiłek w kwocie 500 p przepijaja.jestem za tym aby tego zasiłku dodać? ????