Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał granaty, broń oraz amunicję schowane w gołębniku (zdjęcia)

Lubelscy policjanci na posesji na terenie gminy Bełżyce, podczas przeszukania, znaleźli broń, amunicję oraz granaty. 35-letni właściciel nielegalnego arsenału został zatrzymany.

Policjanci z Lublina i Bełżyc podczas przeszukania jednej z posesji na terenie gminy Bełżyce natrafili na pięć granatów dymnych i łzawiących, trzy pistolety ze śladami przeróbek, skorodowany rewolwer, elementy broni oraz blisko 40 sztuk amunicji.

Nielegalny arsenał znajdował się pod podłogą gołębnika. Do sprawy ujawnionych przedmiotów został zatrzymany 35-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

35-latek niebawem zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci wnioskować będą o środek zapobiegawczy. Za nielegalne posiadanie broni palnej grozi do 8 lat więzienia.

Miał granaty, broń oraz amunicję schowane w gołębniku (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

21 komentarzy

 1. Pewnie zbroił się na złodziei gołębi .

 2. Z tym arsenałem mógł rozpętać wojnę xD Czy nasza „władza” kiedykolwiek otworzy oczy i zobaczy, że jako naród jesteśmy całkowicie bezbronni?

  • Wojnę to może i nie ale będąc pijanym (domena Polaka) mógł sobie postrzelać do puszek i niechcący do Ciebie.

 3. tęczowy bojownik

  Bardzo dobrze. Wyroki powinny zapadać nawet za posiadanie petard hukowych. Zwłaszcza achtungow. Przypominam że podczas ostatniego marszu równości taka broń miała być użyta przeciw uczestnikom. Na szczęście policja zapobiegła zamachowi.

 4. 3 mężczyzn w dość młodym, góra w średnim wieku. Każdy spasiony, za pewne od wożenia tyłka, albo każdy ma na sobie 3 kamizelki kuloodporne.

  • UTUA-kasta pzprowskich aparatczyków

   To nowa metoda antyterrorystyczna, hodowanie dużego bandziocha tworząc naturalną kamizelkę ochronną dzięki której nie musisz nosić zwykłej. W zasadzie to zwykłej już nie założysz, bo się w nią nie zmieścisz 🙂

 5. Broń powinna być ogólno dostępna

 6. Co za „arsenał”! Granaty – dymne i łzawiące, pistolety ze śladami przeróbek – wiatrówki. No i jeszcze blisko 40 szt. amunicji – pewnie małokalibrowej bocznego zapłonu. Nie zmienia to jednak faktu, że paragraf na to jest.

 7. A skąd oni sie tam wzięli? Czyżby podziwiali bogatą architekturę gołębnika gdy nagle ich czułe zmysly wykryły pod podłogą broń.

  • Gołębie uprzejmie doniosły………

  • Ty wiesz ilu „kapusiów ” ma policja . Jeszcze więcej jak za komuny . W dzisiejszych czasach to właśnie dzięki nim jest tak wiele rozwiązywanych spraw . Kiedyś konfidenta z daleka można było wyczuć , a dzisiaj … ładna młoda laseczka , małolat jeszcze bez wąsa itp. towarzystwo szukających wrażeń w „spółdzielni ucho „.

 8. Wiecie w jakiej to miejscowości? Bo gmina bełżyce to mało precyzyjne miejsce.

 9. Buahahahahaha żal.pl z policji.
  Ktoś doniósł! A posiadając informację, broń i przywilej prawny to i by 5 chłystków z liceum złapało tego „przestępce”
  A tu brawura policjantów jak by Osame Bin Ladena mieli ująć hahahahahhah
  A ci ze zdjęcia policjanci to już żenada na całego

Z kraju