Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna został potrącony przez pociąg. 59-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

Dziś po południu, na szlaku kolejowym między Parczewem a Łukowem, pociąg potrącił 59-letniego mężczyznę. Przez ponad dwie godziny ruch kolejowy był wstrzymany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:20 w miejscowości Aleksandrów w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu osoby przez pociąg. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż ochrony kolei.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 59-letni mieszkaniec gminy Łuków wszedł na tory i został potrącony przez pociąg osobowy relacji Lublin – Warszawa. Mężczyzna zginął na miejscu na skutek odniesionych obrażeń ciała.

Przez ponad dwie godziny ruch na linii kolejowej między Łukowem a Parczewem był zablokowany. Strażacy pomogli pasażerom pociągu opuścić wagony. Podróżni w dalszą drogę udali się autobusową komunikacją zastępczą.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Mężczyzna został potrącony przez pociąg. 59-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. KP PSP Łuków

24 komentarze

  1. jechałem tym pociągiem, wysiadłem w Lubartowie…

  2. Nie pociąg potrącił mężczyznę, tylko [***] pod pociąg.

  3. Mężczyzna zginął na miejscu na skutek odniesionych obrażeń ciała.
    Ciekawe czy długo czekał na ten stan stabilny.
    Chodzi mi o to czy się nie przeziębił. Wczoraj było zimno.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport