690 680 960

Mężczyzna wypadł z okna wieżowca. Jego życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który wypadł z 9 piętra jednego z lubelskich wieżowców. Teraz sprawą zajmują się policjanci i prokuratura.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w jednym z wieżowców przy ul. Zimowej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o upadku mężczyzny z wysokości. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna wypadł z okna znajdującego się na 9 piętrze budynku. Uderzył o daszek nad wejściem do klatki schodowej, po czym spadł na chodnik. Jego życia nie udało się uratować.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w tej sprawie. Sprawdzane są szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Ustalana jest także tożsamość ofiary.

(fot. lublin112, nadesłane – Sylwester)

11 komentarzy

 1. CiekawskiGeorge

  Pewno samobój.

 2. chciał to se wypadł

 3. R.I.P.

 4. Tym razem dla odmiany nie na Czechowie

 5. Nowy polski ład

 6. Stopy procentowe w górę a on w dół . Przykra sprawa

 7. Drogi pożarowe zastawione. Karetka jakoś się przecisnęła, choć nie wiadomo jak długo jej to zajęło..Wóz strażacki by nie przejechał. A Panowie Komendanci: Policji, Straży miejskiej czy pożarnej wręczają sobie i funkcjonariuszom medale i udają, że nie widzą problemu.

  • zawsze mówię, że najlepszym rozwiązaniem, aby tacy na oczy przejrzeli to podpalić blok, w którym taki mundurowy mieszka – człowiek się uczy najlepiej na własnej skórze…

  • Drogi Franiu.
   Ale to mieszkańcy tego bloku tak poparkowali. Oni nie widzą problemu. Oni tylko zareagują jak ktoś z innego bloku postawi auto pod ich blokiem. A wozy straży podjechały pod blok.

 8. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.

 9. Spoczywaj w pokoju Norbert.

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas