Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna wpadł do studni przed domem. Udało się go uratować (zdjęcia)

Na głębokości ok 12 metrów znajdował się mężczyzna, który wpadł do znajdującej się przed domem studni. Został wyciągnięty przez strażaków. Następnie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 18 w miejscowości Marynin w gminie Konopnica. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o mężczyźnie, który wpadł do studni. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Kozubszczyzny oraz specjalistyczna grupa ratownictwa wysokościowego z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie. Do tego zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało mężczyzna znajduje się w zlokalizowanej na podwórku przed domem i głębokiej na kilkanaście metrów studni. Jak nas poinformowano, cały czas był przytomny, uskarżał się jedynie na ból barku. Za pomocą technik linowych strażacy ewakuowali poszkodowanego, a następnie zajęli się nim ratownicy medyczni.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż studnia nie była zabezpieczona. Wcześniej bowiem prowadzono w niej prace. Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna wpadł do studni przed domem. Udało się go uratować (zdjęcia)

Mężczyzna wpadł do studni przed domem. Udało się go uratować (zdjęcia)

(fot. lublin112)

5 komentarzy

  1. POLICJA naprawde chyba nie ma innyvh przestepcow do scigania niz robic papierki w kola takiego bandyty, moze wsparcie tych spiochow sciagna

  2. Kto kopie dołki komuś , sam w nie wpada , moźna to tak ująć. Trzeba to robić było jak dla siebie i pomyśleć o zabezpieczeniu.Wiem jak głębokie są tam studnie , bo miałem moźliwość być w takiej studni a moźe i głębszej , mocując pompę z hydroforem, na dole strach ma naprawdę duźe oczy .

  3. a piwko wczesniej wypil czy kielicha?

Wiadomości z info112