690 680 960

Mężczyzna upadł obok apteki. Po reanimacji trafił do szpitala (zdjęcia)

Rano otrzymaliśmy informację od mieszkańców o akcji reanimacyjnej prowadzonej na chodniku w centrum Lublina. Jak ustaliliśmy, mężczyznę przetransportowano do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w czwartek po godzinie 9 przy ul. Narutowicza w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Głęboką zasłabł mężczyzna. O wszystkim zaalarmowano służby ratunkowe.

Jak nam przekazano, zgłoszenie dotyczyło pieszego, który szedł chodnikiem, w pewnym momencie źle się poczuł i upadł koło apteki. Świadkowie od razu zareagowali, widząc jednak, że ten nie oddycha i nie wykazuje funkcji życiowych wezwali pogotowie ratunkowe.

W międzyczasie pracownice pobliskiej apteki wraz ze strażakiem z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie, który w czasie wolnym przechodził w pobliżu, rozpoczęli się resuscytację krążeniowo-oddechową.

Później reanimację przejęli ratownicy medyczni. Przyniosła ona skutek i 66-letniego mężczyznę przetransportowano do szpitala. Na miejscu interweniowała również policja.

(fot. nadesłane – Grzegorz)

11 komentarzy

 1. Zabił go rachunek

 2. Czytaj ze zrozumieniem , Pan żyje

 3. Na szczęście. Dobrze ,ze ludzie nie przeszli obojętnie .

 4. Należy dodać, że reanimowały Pana dzielne Panie z apteki. Brawo.

 5. OSZUKAŁ SYSTEM….PŁACI NFZ

 6. Mam nadzieję ,że ten właściciel tej apteki zaczął w końcu szanować swoich pracownikòw,bo dotychczas praca w tej aptece to istny koszmar

 7. ponadczasowe drewniaki…pozdrowienia.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas