Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jadący skuterem mężczyzna przewrócił się na al. Sikorskiego. Trafił do szpitala

Najprawdopodobniej przestraszył się, że kierowca mercedesa zajedzie mu drogę, zaczął hamować i się przewrócił. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 18 na al. Sikorskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Popiełuszki przewrócił się jadący skuterem mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący skuterem mężczyzna jechał w kierunku al. Solidarności. Dojeżdżając do skrzyżowania z ul. Popiełuszki stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego przewrócił się na jezdnię.

Poszkodowanego mężczyznę w wieku ok. 30 lat przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia.

45

(fot. lublin112)
2017-05-24 20:43:04

5 komentarzy

  1. Sami się przerwacają …a potem wymyślają jak tu zwalić winę na kierowców samochodów. Już niedługo strach będzie w ogóle przejechać obok … bo wiadomo co ci dawcy narządów wymyślą?
    Swoją drogą dziś jadac Lubelskiego Lipca mijaliśmy motocyklistę, dziwiłam się, że cokolwiek widział – na lusterkach woda i deszcz – nic w nich nie widać. Miała kask – i jakieś śmieszne okularki przez które też nie miał prawa nic widzieć. One były całe w deszczu. Jestem w szoku – w samochodach są wycieraczki, dla mnie motocyliści jednak to nie są normalni ludzie.

    • pewnie nie opanował koleiny 😉

    • no tak czyli jak ktoś jedzie rowerem i „złapie” go deszcz to całkiem musi być nienormalny bo taki to nawet kasu nie ma.

  2. Kurcze – Sikorskiego krzyżuje się z równoległą Puławską. Redakcja ma jakąś alternatywną geometrię widzę na podorędziu. Ten krótki odcinek to przedłużenie Popiełuszki a nie Puławska Szanowna Redakcjo.