Jadący skuterem mężczyzna przewrócił się na al. Sikorskiego. Trafił do szpitala

Najprawdopodobniej przestraszył się, że kierowca mercedesa zajedzie mu drogę, zaczął hamować i się przewrócił. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 18 na al. Sikorskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Popiełuszki przewrócił się jadący skuterem mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący skuterem mężczyzna jechał w kierunku al. Solidarności. Dojeżdżając do skrzyżowania z ul. Popiełuszki stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego przewrócił się na jezdnię.

Poszkodowanego mężczyznę w wieku ok. 30 lat przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia.

45

(fot. lublin112)
2017-05-24 20:43:04

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Sami się przerwacają …a potem wymyślają jak tu zwalić winę na kierowców samochodów. Już niedługo strach będzie w ogóle przejechać obok … bo wiadomo co ci dawcy narządów wymyślą?
  Swoją drogą dziś jadac Lubelskiego Lipca mijaliśmy motocyklistę, dziwiłam się, że cokolwiek widział – na lusterkach woda i deszcz – nic w nich nie widać. Miała kask – i jakieś śmieszne okularki przez które też nie miał prawa nic widzieć. One były całe w deszczu. Jestem w szoku – w samochodach są wycieraczki, dla mnie motocyliści jednak to nie są normalni ludzie.

  • pewnie nie opanował koleiny 😉

  • no tak czyli jak ktoś jedzie rowerem i „złapie” go deszcz to całkiem musi być nienormalny bo taki to nawet kasu nie ma.

 2. Kurcze – Sikorskiego krzyżuje się z równoległą Puławską. Redakcja ma jakąś alternatywną geometrię widzę na podorędziu. Ten krótki odcinek to przedłużenie Popiełuszki a nie Puławska Szanowna Redakcjo.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online